Lekarz chorób zakaźnych - umów się na wizytę

Now Shopping by
  1. Specjalizacja Lekarz chorób zakaźnych Remove This Item
Znajdź specjalistę i umów się na wizytę

Znalezieni specjaliści (23):

  1. dr n. med. Aleksander Zakrzewski - Alergolog,Lekarz chorób zakaźnych

    dr n. med. Aleksander Zakrzewski

    • Alergolog
    • Lekarz chorób zakaźnych

    Specjalista przyjmuje:

    • W gabinecie
    • Zdalnie - konsultacja telefoniczna

    Placówki:

    • Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79 (Profemed)
  2. dr n. med. Małgorzata Hackiewicz - Lekarz Medycyny Podróży,Lekarz chorób zakaźnych

    dr n. med. Małgorzata Hackiewicz

    • Lekarz Medycyny Podróży
    • Lekarz chorób zakaźnych

    Specjalista przyjmuje:

    • W gabinecie
    • Zdalnie - konsultacja telefoniczna

    Placówki:

  3. lek. med. Alicja Kędzierska - Internista,Lekarz chorób zakaźnych,Hepatolog

    lek. med. Alicja Kędzierska

    • Internista
    • Lekarz chorób zakaźnych
    • Hepatolog

    Specjalista przyjmuje:

    • W gabinecie
    • Zdalnie - konsultacja telefoniczna
  4. dr n.med. Agnieszka Ołdakowska - Pediatra,Lekarz chorób zakaźnych

    dr n.med. Agnieszka Ołdakowska

    • Pediatra
    • Lekarz chorób zakaźnych

    Specjalista przyjmuje:

    • W gabinecie
  5. prof. dr hab. Arleta Kowala-Piaskowska - Lekarz chorób zakaźnych

    Specjalista przyjmuje:

    • W gabinecie
  6. lekarz Elżbieta Smiatacz - Pediatra,Lekarz chorób zakaźnych

    lekarz Elżbieta Smiatacz

    • Pediatra
    • Lekarz chorób zakaźnych

    Specjalista przyjmuje:

    • W gabinecie
  7. dr n. med. Piotr Kajfasz - Lekarz chorób zakaźnych

    dr n. med. Piotr Kajfasz

    • Lekarz chorób zakaźnych

    Specjalista przyjmuje:

    • W gabinecie

    Placówki:

    • Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79 (Profemed)
  8. dr n. med. Grzegorz Karczewski - Lekarz chorób zakaźnych

    dr n. med. Grzegorz Karczewski

    • Lekarz chorób zakaźnych

    Specjalista przyjmuje:

    • W gabinecie
  9. dr n. med. Łukasz Pielok - Lekarz chorób zakaźnych

    dr n. med. Łukasz Pielok

    • Lekarz chorób zakaźnych

    Specjalista przyjmuje:

    • W gabinecie
  10. dr n. med. Małgorzata Bednarek - Lekarz chorób zakaźnych

    dr n. med. Małgorzata Bednarek

    • Lekarz chorób zakaźnych

    Specjalista przyjmuje:

    • W gabinecie
  11. lek. med. Anna Badurek - Lekarz chorób zakaźnych

    lek. med. Anna Badurek

    • Lekarz chorób zakaźnych

    Specjalista przyjmuje:

    • W gabinecie
  12. lek. med. Wiesława Błudzin - Lekarz chorób zakaźnych

    lek. med. Wiesława Błudzin

    • Lekarz chorób zakaźnych

    Specjalista przyjmuje:

    • W gabinecie
    • Zdalnie - konsultacja telefoniczna
  13. dr n.med. Robert Pleśniak - Internista,Hepatolog,Lekarz chorób zakaźnych

    dr n.med. Robert Pleśniak

    • Internista
    • Hepatolog
    • Lekarz chorób zakaźnych

    Specjalista przyjmuje:

    • W gabinecie
  14. lek. med. Kamila Kaliszczak - Lekarz chorób zakaźnych

    lek. med. Kamila Kaliszczak

    • Lekarz chorób zakaźnych

    Specjalista przyjmuje:

    • W gabinecie
  15. dr n.med. Romana Rolla-Szczepańska - Hepatolog,Lekarz chorób zakaźnych

    dr n.med. Romana Rolla-Szczepańska

    • Hepatolog
    • Lekarz chorób zakaźnych

    Specjalista przyjmuje:

    • W gabinecie
  16. lek. Barbara Baka-Ćwierz - Hepatolog,Lekarz chorób zakaźnych

    lek. Barbara Baka-Ćwierz

    • Hepatolog
    • Lekarz chorób zakaźnych

    Specjalista przyjmuje:

    • W gabinecie
    • Zdalnie - konsultacja telefoniczna
  17. dr n.med. Aleksander Zińczuk - Hepatolog,Lekarz chorób zakaźnych

    dr n.med. Aleksander Zińczuk

    • Hepatolog
    • Lekarz chorób zakaźnych

    Specjalista przyjmuje:

    • W gabinecie
  18. lek. med. Małgorzata Hapyn-Rocha - Lekarz chorób zakaźnych

    lek. med. Małgorzata Hapyn-Rocha

    • Lekarz chorób zakaźnych

    Specjalista przyjmuje:

    • W gabinecie
  19. lekarz Natalia Jurek - Hepatolog,Lekarz chorób zakaźnych

    lekarz Natalia Jurek

    • Hepatolog
    • Lekarz chorób zakaźnych

    Specjalista przyjmuje:

    • W gabinecie
  20. dr n. med. Carlo Bieńkowski - Lekarz chorób zakaźnych

    dr n. med. Carlo Bieńkowski

    • Lekarz chorób zakaźnych

    Specjalista przyjmuje:

    • W gabinecie
  21. lekarz Beata Lorenc - Hepatolog,Lekarz chorób zakaźnych

    lekarz Beata Lorenc

    • Hepatolog
    • Lekarz chorób zakaźnych

    Specjalista przyjmuje:

    • W gabinecie
  22. dr n. med. Ewa Pietraszkiewicz - Lekarz chorób zakaźnych

    dr n. med. Ewa Pietraszkiewicz

    • Lekarz chorób zakaźnych

    Specjalista przyjmuje:

    • W gabinecie
  23. prof. dr hab. n. med. Ernest Kuchar - Lekarz chorób zakaźnych

    prof. dr hab. n. med. Ernest Kuchar

    • Lekarz chorób zakaźnych

    Specjalista przyjmuje:

    • W gabinecie
per page