Powiększ czcionkę:

Drukuj

FAQ

 • Obsługa Pacjenta
  Sekcja zawiera informacje o rezerwacji wizyt lekarskich, niezbędnych dokumentach (zwolnienia, recepty) , obsłudze Pacjenta w placówkach LUX MED, a także informacje o świadczeniach udzielanych w...
  Obsługa Pacjenta
  więcej
 • Rejestracja wizyty w placówce
  Jesteś osobą pełnoletnią i masz zarezerwowaną usługę w ramach abonamentu, za którą nie musisz płacić w recepcji? Czy wiesz, że możesz zatwierdzić ją samodzielnie po przybyciu do placówki?...
  Rejestracja wizyty w placówce
  więcej
 • Zakup Planów Opieki Medycznej
  Dostępne są tu informacje o zakresach Planów Opieki Medycznej, sposobie ich zakupu oraz możliwości korzystania ze świadczeń w ramach poszczególnych Planów.
  Zakup Planów Opieki Medycznej
  więcej
 • Płatności, umowy
  Sekcja zawiera szczegółowe informacje związane z zawieraniem umów dotyczących Planów Opieki Medycznej, a także sposobach płatności.
  Płatności, umowy
  więcej
 • Opieka medyczna w placówkach
  Udostępnione są tu informacje o świadczeniach medycznych udzielanych w placówkach LUX MED, aktualnie realizowane programy zdrowotne, informacje o badaniach dodatkowych i Medycynie Pracy.
  Opieka medyczna w placówkach
  więcej
 • Portal Pacjenta (e-rezerwacja)
  Sekcja zawiera informacje w jaki sposób korzystać z modułu Portal Pacjenta, który umożliwia m.in.: rezerwację wizyt online oraz sprawdzanie wyników badań.
  Portal Pacjenta (e-rezerwacja)
  więcej
 • Carolina Medical Center
  Sekcja zawiera najważniejsze informacje na temat korzystania z usług Carolina Medical Center przez Pacjentów LUX MED.
  Carolina Medical Center
  więcej
 • Inne
  Dostępne są tu informacje o dojeździe do placówek LUX MED, godzinach pracy lekarzy. Przedstawiono także sposób wyrażania opinii o jakości udzielanych świadczeń medycznych.
  Inne
  więcej

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności