W placówce
Kompleksowa opieka laryngologiczna w Warszawie

W ramach jednej wizyty lekarz laryngolog przeprowadza wywiad medyczny, zleca i wykonuje badania adekwatne do twoich potrzeb i omawia uzyskane wyniki. Do realizacji nie jest wymagane skierowanie. Badania są bezpieczne, małoinwazyjne i nie wymagają specjalnego przygotowania, aczkolwiek zalecamy zaprzestanie spożywania posiłków na 1-2h przed badaniem. Mimo że badania nie są bolesne, jednak nie należą do przyjemnych, dlatego oferujemy możliwość zastosowania znieczulenia miejscowego.

Szczegóły

Badanie stroboskopowe krtani przeprowadzane u palących papierosy lub pracujących głosem oraz
w przypadku chrypki, chrząkania czy zmiany tembru głosu.

Endoskopia laryngologiczna wykonywana po operacjach endoskopowych zatok i przegrody nosa, u osób z nawracającymi infekcjami, alergiami oraz w celu określenia wskazań do zabiegów operacyjnych. Videofiberoskopia stosowana jako element diagnostyki przyczyn chrapania, zmian nowotworowych i zaburzeń oddychania lub w celu dokonania oceny migdałka gardłowego i drożności trąbek słuchowych. Wykonywana także w przypadku nawracających infekcji oraz podczas kwalifikacji do zabiegów laryngologicznych.

Miejsca, w których zrealizujesz usługę

Miejsca, w których zrealizujesz usługę

Placówki

Podobne usługi:

laryngologia.jpg
Laryngolog dziecięcy

od 219 zł

Laryngolog
Laryngolog
usuniecie-migdalkow (1).jpg
Zabieg usunięcia migdałków

Zarezerwuj wizytę

Najnowsze artykuły i poradniki

Ból głowy w skroniach.jpeg
Diagnostyka

Ból głowy w skroniach – przyczyny, diagnostyka i leczenie

Ból głowy to częsta dolegliwość. Miewa różny charakter i umiejscowienie. Jedną z częstszych lokalizacji bólu głowy są skronie. Sprawdź, czym może być spowodowany ból głowy w tym miejscu.

Ból pod prawym żebrem.jpeg
Diagnostyka

Ból pod prawym żebrem – co może oznaczać? Jakie badania wykonać?

Ból pod prawym żebrem jest nieprzyjemnym objawem, który może wskazywać na różne schorzenia i problemy zdrowotne. Dowiedz się z naszego artykułu, jakie mogą być przyczyny bólu pod prawym żebrem oraz jakie badania można wykonać w celu postawienia diagnozy.

Choroba Parkinsona.jpeg
Diagnostyka

Choroba Parkinsona – przyczyny, objawy, dziedziczenie i zalecane badania

Choroba Parkinsona to przewlekła choroba układu neurologicznego, w której dochodzi do niszczenia budujących go komórek. Sprawdź, jakie są przyczyny jej powstania. Zobacz też, jak wygląda przebieg oraz leczenie tej choroby neurodegeneracyjnej.