W placówce
Chirurg dziecięcy – konsultacja

Leczenie zaburzeń oddawania moczu u dzieci obejmuje m.in. następujące badania: badanie przepływu cewkowego (uroflowmetria) z oceną zalegania po mikcji, badanie USG z oceną zalegania moczu w pęcherzu, badanie bakteriologiczne moczu, biofeedback mięśni dna miednicy małej, oznaczenie poziomu kreatyniny, mocznika i glukozy w surowicy oraz badania dodatkowe zlecone przez lekarza indywidualne w zależności od wskazań.

Szczegóły

Skład zespołu pracującego w Poradni tworzą: nefrolog dziecięcy, urolog dziecięcy, chirurg dziecięcy specjalizujący się w leczeniu i diagnozowaniu problemów dolnych dróg moczowych, uroterapeuta oraz pielęgniarka zajmującą się uroterapią. Naszym zadaniem jest diagnostyka oraz terapia przypadłości takich jak moczenie nocne, nietrzymanie moczu w ciągu dnia, popuszczanie moczu, naglące parcia na pęcherz, poczucie niepełnego opróżnienia pęcherza czy ból oraz dyskomfort podczas mikcji.

Miejsca, w których zrealizujesz usługę

Miejsca, w których zrealizujesz usługę

Placówki

Podobne usługi:

Zabiegi_pelnym_znieczuleniu.jpg
Zabiegi w pełnym znieczuleniu
nietrzymanie-moczu.jpg
Leczenie nietrzymania moczu

Zarezerwuj wizytę

Najnowsze artykuły i poradniki

Ból głowy w skroniach.jpeg
Diagnostyka

Ból głowy w skroniach – przyczyny, diagnostyka i leczenie

Ból głowy to częsta dolegliwość. Miewa różny charakter i umiejscowienie. Jedną z częstszych lokalizacji bólu głowy są skronie. Sprawdź, czym może być spowodowany ból głowy w tym miejscu.

Ból pod prawym żebrem.jpeg
Diagnostyka

Ból pod prawym żebrem – co może oznaczać? Jakie badania wykonać?

Ból pod prawym żebrem jest nieprzyjemnym objawem, który może wskazywać na różne schorzenia i problemy zdrowotne. Dowiedz się z naszego artykułu, jakie mogą być przyczyny bólu pod prawym żebrem oraz jakie badania można wykonać w celu postawienia diagnozy.

Choroba Parkinsona.jpeg
Diagnostyka

Choroba Parkinsona – przyczyny, objawy, dziedziczenie i zalecane badania

Choroba Parkinsona to przewlekła choroba układu neurologicznego, w której dochodzi do niszczenia budujących go komórek. Sprawdź, jakie są przyczyny jej powstania. Zobacz też, jak wygląda przebieg oraz leczenie tej choroby neurodegeneracyjnej.