W placówce
null

Rehabilitacja po wszczepieniu endoprotezy jest ważnym elementem w procesie dbania o zdrowy tryb życia i pozwala zawalczyć o dalszą sprawność organizmu. W naszym Ośrodku przygotowaliśmy dla pacjentów ze wszczepioną protezą specjalny program postępowania rehabilitacyjno-leczniczego. Jego głównym zadaniem jest zagwarantowanie naszym pacjentom samodzielności. Rehabilitacja po wszczepieniu endoprotezy powinna doprowadzić do powrotu, do samodzielnego życia przy ograniczeniu do minimum ryzyka stałego unieruchomienia. Zapewniamy przez cały pobyt całodobową opiekę lekarzy i personelu pomocniczego, a także fizjoterapeutów.

Szczegóły

Poszczególne etapy naszego programu: 

  • Konsultacja wstępna z lekarzem prowadzącym. 
  • Konsultacja wstępna z pielęgniarką prowadzącą. 
  • Konsultacja z dietetykiem. 
  • Zabiegi fizykoterapii oraz kinezyterapii. 
  • Konsultacje kontrolne. 
  • Konsultacja z chirurgiem ogólnym. 
  • Konsultacja kończąca (na koniec pobytu). 
  • Kontrola (po zakończonym pobycie w terminie ustalonym wspólnie z lekarzem prowadzącym).
Miejsca, w których zrealizujesz usługę

Miejsca, w których zrealizujesz usługę

Zarezerwuj wizytę

Najnowsze artykuły i poradniki

Zapalenie krtani – przyczyny, objawy, leczenie
Zdrowie na co dzieńLaryngologia

Zapalenie krtani – przyczyny, objawy, leczenie

Krtań – istotna część układu oddechowego człowieka – odgrywa ważną rolę w procesie mowy i ochrony dolnych dróg oddechowych. Niestety, ten delikatny narząd może zostać dotknięty stanem zapalnym, określanym jako zapalenie krtani. Ta dolegliwość – choć często postrzegana jako niegroźna – może prowadzić do poważnych komplikacji, zwłaszcza u dzieci, jeśli nie zostanie właściwie zdiagnozowana i skutecznie leczona. Sprawdź, jakie są przyczyny, najważniejsze objawy i jak wygląda leczenie tej dolegliwości.

Zapalenie mieszków włosowych – przyczyny, objawy, leczenie
DermatologiaZdrowie na co dzień

Zapalenie mieszków włosowych – przyczyny, objawy, leczenie

Zapalenie mieszków włosowych to częsta dolegliwość dermatologiczna, która dotyka zarówno kobiety, jak i mężczyzn. W przebiegu tego schorzenia na skórze pojawiają się czerwone grudki, a towarzyszy im świąd i pieczenie. Choć w wielu przypadkach ma ono łagodny przebieg, niekiedy może prowadzić do groźniejszych powikłań, takich jak bolesne zmiany ropne. Sprawdź, jakie są przyczyny zapalenia mieszków włosowych i poznaj skuteczne metody jego leczenia oraz profilaktyki!

Ból gardła przy przełykaniu – o czym świadczy? Jakie badania zrobić?
Pierwsze objawyZdrowie na co dzieńLaryngologia

Ból gardła przy przełykaniu – o czym świadczy? Jakie badania zrobić?

Dolegliwość określana jako ból przy przełykaniu (odynofagia) to problem, który może mieć swoje źródło w stanach zapalnych, infekcjach, chorobach przełyku, a nawet nowotworach. Właściwa diagnoza oraz wdrożenie odpowiedniego leczenia są kluczowe dla zdrowia i poprawy komfortu codziennego życia. Sprawdź, jakie badania zrobić, do jakiego lekarza się udać i jak leczyć ból gardła przy przełykaniu.