Powiększ czcionkę:

Drukuj
LUX MED Ubezpieczenia > O nas

O nas

LUX MED Ubezpieczenia

Jesteśmy częścią Grupy LUX MED, największej prywatnej firmy medycznej w Polsce z ponad 20-letnim stażem. Prowadzimy działalność ubezpieczeniową jako oddział szwedzkiego towarzystwa LMG Försäkrings AB pod marką LUX MED Ubezpieczenia. Dyrektorem Zarządzającym Towarzystwa jest Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy LUX MED, osoba, która łączy wieloletnie doświadczenie pracy na rynku prywatnej opieki medycznej z wcześniejszymi osiągnięciami w sektorze ubezpieczeń.

Szeroka oferta

Ubezpieczenia są kolejnym elementem bogatej oferty Grupy LUX MED obejmującej również opiekę medyczną ambulatoryjną, szpitalną i diagnostyczną, z której mogą korzystać osoby indywidualne, klienci korporacyjni oraz pacjenci w ramach NFZ.
Ubezpieczenia przez nas oferowane to ubezpieczenia na wypadek poważnego zachorowania, kosztów leczenia szpitalnego, następstw nieszczęśliwych wypadków oraz leczenia ambulatoryjnego.
Oferta Grupy LUX MED jest unikalna. Jesteśmy liderem rynku z największą siecią placówek i ponad 20-letnim doświadczeniem. Naszymi Pacjentami opiekuje się ponad 5 000 lekarzy. Oferujemy możliwość wyboru dogodnej formy finansowania usług medycznych: od abonamentów medycznych, poprzez płatność za pojedynczą usługę, po ubezpieczenia zdrowotne.Możliwości Grupy LUX MED do dyspozycji Pacjentów

Każdy ubezpieczony będzie mógł skorzystać z potencjału, jaki oferuje Grupa LUX MED. Wspólnie pod markami LUX MED i Medycyna Rodzinna działa 88 placówek własnych i ponad 1600 placówek współpracujących w całej Polsce.

Zobacz prezentację wszystkich marek tworzących Grupę LUX MED

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności