Powiększ czcionkę:

Drukuj
Dla firm > Aktualności

Bieżące

  • Wprowadziliśmy nową ofertę dla Małych i Średnich Firm. Ofertę kierujemy do sektora przedsiębiorstw od jednoosobowych działalności gospodarczych po firmy liczące do 50 pracowników. 
  • Troszcząc się o zdrowie naszych Pacjentów oraz biorąc pod uwagę trwający sezon infekcyjny, podjęliśmy decyzję, że 12 listopada wszystkie placówki LUX MED będą otwarte jak w każdy dzień roboczy. Zapraszamy!
  • W naszych przychodniach szczególnie dbamy o najmłodszych Pacjentów. Staramy się, aby wizyty lekarskie odbywały się w miłej atmosferze i przyjaznym otoczeniu, tak aby uniknąć związanego z nimi stresu.Dlatego właśnie, z przyjemnością informujemy, że w naszej placówce przy ul. Szernera 3 powstał duży oddział pediatryczny. Z myślą o naszych najmłodszych pacjentach, przygotowaliśmy zarówno gabinety dla dzieci chorych jak i dla dzieci zdrowych oraz gabinety zabiegowe z...
  • Zbliża się sezon, w którym w szczególny sposób jesteśmy narażeni na działanie wirusów i bakterii. Jedną z najczęściej występujących wirusowych chorób zakaźnych jest grypa. Wirus grypy przenosi się drogą kropelkową poprzez kichanie, kaszel czy rozmowę. Źródłem zarazków mogą być również wszelkiego rodzaju powierzchnie, z którymi kontakt miały osoby chore. Mając wcześniej kontakt z zanieczyszczoną powierzchnią, przenosimy zarazki do organizmu przez dotknięcie dłonią oczu, ust albo nosa.
  • Forum Ekonomiczne w Krynicy oraz organizowane w ramach głównego wydarzenia Forum Ochrony Zdrowia, od ponad 8 lat umożliwia wymianę doświadczeń i prezentację nowych pomysłów zarządzania systemem ochrony zdrowia, pokazując jak ważny jest to aspekt w debacie publicznej.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności