Powiększ czcionkę:

Drukuj

Placówki Grupy LUX MED

Grupa LUX MED to największa w Polsce sieć prywatnych centrów medycznych prowadzonych pod markami LUX MED i Medycyna Rodzinna. Współpracujemy również z placówkami partnerskimi na terenie całego kraju.

Poniżej na mapie kolorem zielonym zaznaczone są miasta, w których znajdują się placówki LUX MED i Medycyna Rodzinna. Aby sprawdzić szczegóły dotyczące funkcjonowania placówki, wystarczy kliknąć na miasto, a następnie na wybraną placówkę. Można to również zrobić, korzystając z menu znajdującego się po lewej stronie.


Placówki dostępne w ramach opieki zdrowotnej dla firm

Wyszukiwarka placówek współpracujących (zaznaczonych na mapie kolorem niebieskim) dostępna jest Tutaj. Wyszukiwarka ta prezentuje wszystkie placówki współpracujące z LUX MED w ramach sieci 1000+. Listę placówek dostępnych w ramach umowy można sprawdzić, logując się do Portalu Pacjenta - kliknij tutaj.


Placówki dostępne dla Pacjentów Indywidualnych

Pacjenci, którzy wykupili indywidualne Plany Opieki Medycznej w systemie współpłacenia (abonament + dopłaty za zrealizowaną usługę), mają dostęp do sieci ponad 500 placówek wpółpracujących. Osoby posiadające przedpłacone Plany Opieki Medycznej (abonament bez dopłat), mogą korzystać z usług sieci 700 placówek. Listę placówek dostępnych w ramach umowy można sprawdzić, logując się do Portalu Pacjenta - kliknij tutaj.


- placówki Grupy LUX MED

- placówki współpracujące

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności