Wybierz sekcję:

dla pacjentów

Placówki Grupy LUX MED

Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych centrów medycznych w Polsce. Pod markami LUX MED i Medycyna Rodzinna prowadzimy 77 placówek. Współpracujemy z ponad 1500 placówek partnerskich w Polsce.

Poniżej na mapie kolorem zielonym zaznaczone są miasta, w których znajdują się placówki własne Grupy LUX MED prowadzone pod markami LUX MED i Medycyna Rodzinna. Aby sprawdzić szczegóły dotyczące funkcjonowania wybranej placówki, wystarczy kliknąć na miasto, a następnie na pożądaną placówkę. Można to również zrobić, korzystając z menu znajdującego się po lewej stronie.

Wyszukiwarka placówek współpracujących (na mapie zaznaczone kolorem niebieskim) dostępna jest Tutaj. Wyszukiwarka ta prezentuje wszystkie placówki współpracujące z LUX MED i ma charakter jedynie poglądowy. Jeśli jednak chcesz sprawdzić, do których placówek  masz dostęp w ramach swojego abonamentu, prosimy o zalogowanie się do Portalu Pacjenta - kliknij tutaj.

 

Powered by Veneo - agencja interaktywna

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies,które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania
z naszego serwisu.Ustawienia te zawsze można zmienić.Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności