Powiększ czcionkę:

Drukuj

Placówki Grupy LUX MED

Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych centrów medycznych w Polsce. Pod markami LUX MED i Medycyna Rodzinna prowadzimy 82 placówki. Współpracujemy z ponad 1600 placówkami partnerskimi w Polsce.

Poniżej na mapie kolorem zielonym zaznaczone są miasta, w których znajdują się placówki własne Grupy LUX MED prowadzone pod markami LUX MED i Medycyna Rodzinna. Aby sprawdzić szczegóły dotyczące funkcjonowania wybranej placówki, wystarczy kliknąć na miasto, a następnie na pożądaną placówkę. Można to również zrobić, korzystając z menu znajdującego się po lewej stronie.

Wyszukiwarka placówek współpracujących (na mapie zaznaczone kolorem niebieskim) dostępna jest Tutaj. Wyszukiwarka ta prezentuje wszystkie placówki współpracujące z LUX MED i ma charakter jedynie poglądowy. Jeśli jednak chcesz sprawdzić, do których placówek  masz dostęp w ramach swojego abonamentu, prosimy o zalogowanie się do Portalu Pacjenta - kliknij tutaj.

- placówki Grupy LUX MED

- placówki współpracujące

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności