Powiększ czcionkę:

Drukuj

Ubezpieczenie Zdrowotne LUX MED Panaceus

Ubezpieczenie dla Klientów Korporacyjnych

Panaceus


Ubezpieczenie Zdrowotne LUX MED Panaceus w zależności od wariantu umożliwia zakup za stałą niewielką opłatę leków nie tylko na codzienne przypadłości (wariant LUX MED Panaceus Prima), ale także choroby przewlekłe (wariant LUX MED Panaceus Optima). W najbardziej zaawansowanym wariancie (LUX MED Panaceus Maxima) ubezpieczenie obejmuje leki stosowane w leczeniu ciężkich schorzeń.

Ubezpieczenie Zdrowotne LUX MED Panaceus jest idealnym rozwiązaniem dla pracodawców, którzy pragną zapewnić swoim pracownikom atrakcyjny pakiet socjalny i jednocześnie zadbać o ich szybki powrót do zdrowia i lepszy komfort życia.

Zakres Ubezpieczenia Zdrowotnego LUX MED Panaceus został opracowany przez najlepszych lekarzy specjalistów Grupy LUX MED. W oparciu o swoją wiedzę medyczną i wieloletnie doświadczenie w leczeniu przygotowali oni optymalny program, który zaspokaja potrzeby osób przyjmujących leki z powodu rożnych dolegliwości zdrowotnych.


Zakres ubezpieczenia w poszczególnych wariantach jest następujący:

Wariant LUX MED Panaceus Prima
szybki powrót do zdrowia i pracy. Obejmuje ponad 1 000 leków, współpłatność wynosi: 3 lub 5 zł, a Suma Ubezpieczenia: 1 000 zł/rok.

Wariant LUX MED Panaceus Optima
LUX MED Panaceus Prima + przewlekłe problemy ze zdrowiem. Obejmuje ponad 5 000 leków, współpłatność wynosi: 3 lub 5 zł, a Suma Ubezpieczenia: 2 000 zł/rok.

Wariant LUX MED Panaceus Maxima
LUX MED Panaceus Optima + najcięższe schorzenia. Obejmuje ponad 8 000 leków, współpłatność wynosi 0 zł, a Suma Ubezpieczenia: 5 000 zł/rok.Świadczenie zdrowotne można zrealizować w wygodny sposób:

  • w ponad 5 500 aptekach, korzystając z Indywidualnej Karty Ubezpieczonego

Podczas zakupu leków należy pamiętać, aby razem z receptą wręczyć farmaceucie Indywidualną Kartę Ubezpieczonego. Opłata za opakowanie leku objętego zakresem ubezpieczenia to nie więcej niż 3 złote lub 5 złotych w zależności od posiadanego wariantu ubezpieczenia. Pozostała część odpłatności za lek zostanie pokryta przez LUX MED Ubezpieczenia w ramach świadczenia zdrowotnego.

  • w dowolnej aptece w Polsce w formie zwrotu kosztów zakupu leków

Ubezpieczony płaci za leki w aptece, a następnie wypełnia online Formularz zgłoszenia roszczenia, wnioskując o zwrot poniesionych kosztów. Do formularza należy załączyć zdjęcie recepty oraz paragonu za zakupione leki. Na tej podstawie LUX MED Ubezpieczenia rozpatrzy roszczenie i wypłaci należne świadczenie na wskazane przez Ubezpieczonego konto bankowe.
Przed wręczeniem recepty farmaceucie należy pamiętać o zrobieniu jej kopii/zdjęcia.

Zamów ofertę za pośrednictwem formularza lub wysyłając zapytanie na adres:
sprzedaz@luxmed.pl

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności