Powiększ czcionkę:

Drukuj

Ubezpieczenie w razie Poważnego Zachorowania

Ubezpieczenie dla Klientów Korporacyjnych


NUbezpieczenie w razie poważnego zachorowaniaie zakładając z góry, że to akturat będzie nam potrzebne, warto zapezpieczyć się na wypadek poważnych chorób. Dzięki temu, mając odpowiednie wsparcie finansowe, w tych szczególnych sytuacjach możemy skupić swoje siły na zmierzeniu się z chorobą.

Ubezpieczenie w razie Poważnego Zachorowania oferowane jest w formie dodatkowej umowy do Ubezpieczenia Ambulatoryjnego LUX MED Ubezpieczenia.

Nasze Grupowe Ubezpieczenie Zdrowotne LUX MED dla Firm (Ubezpieczenie w razie Poważnego Zachorowania) skierowane jest do firm zatrudniających minimum 10 pracowników. Ubezpieczającym jest pracodawca, zawierający Umowę ubezpieczenia na rzecz swoich pracowników z możliwością rozszerzenia opieki na członków rodziny zamieszkujących we wspólnym gospodarstwie domowym (współmałżonek/ partner, który nie ukończył 70 lat oraz dzieci, które nie ukończyły 26 lat).

Ubezpieczonym Głównym może być osoba fizyczna, będąca Pracownikiem Ubezpieczającego, która w dniu przystąpienia do ubezpieczenia ukończyła 18 lat a nie ukończyła 64 lat.

Zakres ubezpieczenia umożliwia wybór jednego z dwóch wariantów obejmujących 8 lub 17 chorób i stanów chorobowych. Lista chorób uwzględnionych w zakresie ubezpieczenia jest przemyślana pod kątem realnego zagrożenia, jakie stanowią one dla każdego z nas. Ważne jest również to, że są to choroby bezpośrednio zagrażające życiu lub mające istotny wpływ na stan zdrowia oraz jakość życia.


Wariant I
to ochrona ubezpieczeniowa, która obejmuje takie schorzenia, jak: nowotwór złośliwy (rak), ostry zawał serca (MI), udar mózgu, przeszczep głównych organów, łagodny guz mózgu, utrata kończyn, operacja zastawki serca, śpiączka.

Wariant II
to ochrona ubezpieczeniowa, która obejmuje takie schorzenia, jak: nowotwór złośliwy (rak), ostry zawał serca (MI), udar mózgu, przeszczep głównych organów, łagodny guz mózgu, utrata kończyn, operacja zastawki serca, śpiączka, stwardnienie rozsiane, operacyjne leczenie choroby wieńcowej (by-pass), oparzenia trzeciego stopnia, utrata wzroku, utrata słuchu, niewydolność nerek, operacja aorty, niedowład (paraliż), utrata mowy.


Dlaczego warto wybrać nasze Ubezpieczenie w razie Poważnego Zachorowania:

  • wypłata Ubezpieczonemu pieniędzy, które mogą być niezbędne w dalszym leczeniu lub poprawie jakości życia;
  • wysoka Suma Ubezpieczenia ( nawet do 100 000 zł na Ubezpieczonego).

Osoby zainteresowane szczegółami ubezpieczenia prosimy o
kontakt z Departamentem Sprzedaży, wysyłając zapytanie na adres sprzedaz@luxmed.pl

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności