Powiększ czcionkę:

Drukuj

Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie dla Klientów Korporacyjnych

Ubezpieczenie NNW


Są takie scenariusze w życiu, których nikt z góry nie zakłada. Zdarzają się niezmiernie rzadko, ale jak już się przytrafią, mogą wywrócić życie naszych bliskich do góry nogami. Posiadając Ubezpieczenie NNW LUX MED Ubezpieczenia możemy być spokojni o los najbliższych nam osób.

Ubezpieczenie NNW oferowane jest w formie dodatkowej umowy do Ubezpieczenia Ambulatoryjnego LUX MED Ubezpieczenia.

Nasze Grupowe Ubezpieczenie Zdrowotne LUX MED dla Firm (Ubezpieczenie NNW) skierowane jest do firm zatrudniających minimum 10 pracowników. Ubezpieczającym jest pracodawca, zawierający Umowę ubezpieczenia na rzecz swoich pracowników z możliwością rozszerzenia opieki na członków rodziny zamieszkujących we wspólnym gospodarstwie domowym (współmałżonek/partner, który nie ukończył 70 lat oraz dzieci, które nie ukończyły 26 lat).

Ubezpieczonym Głównym może być osoba fizyczna, będąca Pracownikiem Ubezpieczającego, która w dniu przystąpienia do ubezpieczenia ukończyła 18 lat a nie ukończyła 70 lat.

Zakresem ubezpieczenia NNW objęta jest śmierć Ubezpieczonego w następstwie nieszczęśliwego wypadku w czasie trwania ochrony ubezpieczeniowej.


Dlaczego warto wybrać nasze Ubezpieczenie NNW:

  • wysoka Suma Ubezpieczenia (nawet do 100 000 zł na Ubezpieczonego);
  • ubezpieczenie zapewnia ochronę ubezpieczeniową na całym świecie, przez 24 godziny na dobę;
  • niska składka ubezpieczenia - już od kilku złotych miesięcznie.


Osoby zainteresowane szczegółami ubezpieczenia prosimy o
kontakt z Departamentem Sprzedaży, wysyłając zapytanie na adres sprzedaz@luxmed.pl

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności