Powiększ czcionkę:

Drukuj

Refundacja Dyżur Stomatologiczny

Usługa dostępna jest wyłącznie dla osób, które w zakresie ubezpieczenia posiadają uprawnienia do refundacji Dyżur stomatologiczny.

Jak skorzystać z refundacji Dyżur stomatologiczny?

1. Zanim skorzystasz z Dyżuru stomatologicznego:

  • sprawdź, czy Twój zakres ubezpieczenia zawiera uprawnienia do refundacji,
  • zapoznaj się z wykazem świadczeń dostępnym u Twojego pracodawcy - znajdziesz w nim m.in. informację, jaki zakres usług przysługuje Ci w ramach Dyżuru stomatologicznego i jakie dokumenty będą Ci potrzebne, aby udokumentować poniesione koszty, dzięki czemu unikniesz dodatkowych wizyt w placówce w celu ich skompletowania.

2. W przypadku nagłej dolegliwości bólowej czy nieszczęśliwego wypadku zgłoś potrzebę skorzystania z Dyżuru stomatologicznego poprzez Infolinię LUX MED pod nr tel. (22) 33 22 888.


3. Konsultant przeprowadzi wywiad i poinformuje o warunkach skorzystania z Dyżuru stomatologicznego.


4. W przypadku konieczności pokrycia kosztów usług, pobierz fakturę VAT lub rachunek za wykonane usługi znajdujące się w zakresie Twoich uprawnień do Dyżuru stomatologicznego i dopilnuj, by zawierała specyfikację wykonanych usług niezbędną do dokonania zwrotu kosztów. Upewnij się, czy faktura VAT lub rachunek jest wystawiona na Ciebie, a w przypadku dziecka na opiekuna, i w jej treści znalazły się dane dziecka na rzecz, którego wykonane zostały usługi.


5. Wypełnij i podpisz Wniosek o refundację.


6. Prześlij wypełniony wniosek wraz z dokumentami potwierdzającymi poniesione koszty na adres:

LUX MED Ubezpieczenia
Dział Obsługi Posprzedażowej Klienta
ul. Postępu 21C, 02-676 Warszawa
z dopiskiem: Refundacja

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności