Powiększ czcionkę:

Drukuj
LUX MED Ubezpieczenia > O nas

Zarząd LMG Försäkrings AB

Anna Rulkiewicz Prezes Zarządu LUX MED Sp. z o.o., Dyrektor Zarządzający LMG Försäkrings AB, Dyrektor Generalny Oddziału w Polsce

Anna Rulkiewicz-Kaczyńska

Absolwentka Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu (równoległe studia na Uniwersytecie w Hamburgu), studiów podyplomowych w Polsko-Francuskim Instytucie Ubezpieczeń przy Instytucie Francuskim oraz cyklu szkoleń z zakresu m.in. zarządzania, sprzedaży, komunikacji, marketingu (w tym 3-letnich studiów menedżerskich) w ramach certyfikowanego programu branży ubezpieczeniowej LIMRA "Marketing Strategies for Executive Advancement" (LIMRA Executive Development Group). Ukończyła również wiele kursów z zakresu zarządzania, sprzedaży, finansów, marketingu oraz bankowości.

Z LUX MED związana jest od 2002 r., gdzie początkowo pełniła funkcję Członka Zarządu, Dyrektora Sprzedaży i Marketingu. W 2007 r. została Prezesem Grupy LUX MED. Od końca 2011 roku pełni także funkcję Dyrektora Zarządzającego LMG Försäkrings AB, którego oddział działa w Polsce pod marką LUX MED Ubezpieczenia. Pełni również funkcję Prezesa Zarządu Związku Pracodawców Medycyny Prywatnej. W czerwcu 2013 roku została powołana na stanowisko Członka Rady Nadzorczej Banku Handlowego SA.

Jej doświadczenie zawodowe obejmuje też m.in. zarządzanie w latach 2001-2002 Pionem Sprzedaży i Marketingu w Credit Suisse Life & Pensions Towarzystwie Ubezpieczeń na Życie oraz Powszechnym Towarzystwie Emerytalnym / Winterthur, gdzie nadzorowała pracę departamentów: sprzedaży wewnętrznej, sprzedaży zewnętrznej, ubezpieczeń grupowych, marketingu i komunikacji. W latach 1998 - 2001 pracowała dla Zurich Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. i Zurich Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Pełniąc funkcję Dyrektora Ubezpieczeń Grupowych i Szkoleń odpowiadała m.in. za segment ubezpieczeń grupowych, w tym również za tworzenie usług, system rekrutacji oraz zarządzanie szkoleniami. Po powierzeniu jej funkcji Dyrektora Segmentu Klienta Korporacyjnego i uzyskaniu nominacji na członka zarządu Zurich Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. odpowiadała za segment klienta z sektora small business i klienta korporacyjnego. W latach 1995 - 1998 pracowała w Commercial Union Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A, gdzie na ostatniej pełnionej funkcji odpowiadała za rozwój sprzedaży ubezpieczeń grupowych i indywidualnych w ramach bankassurance.

Jacob Schlawitz Członek Zarządu LMG Försäkrings ABJacob Schlawitz pracuje w branży ubezpieczeniowej od 1994 roku. Przez dziewięć lat związany był z towarzystwem ubezpieczeniowym Winterthur (obecnie Credit Suisse), pracując w biurach w Szwajcarii, Londynie oraz Sztokholmie. W latach 2001 - 2003 pełnił funkcję wiceprezesa zarządu Winterthur Life & Pension na Europę Środkową i Wschodnią. Na tym stanowisku odpowiedzialny był m.in. za fuzje i przejęcia w tej części Europy, badanie nowych możliwości rynkowych, a także bancassurance.

W latach 2003-2006 pracował w sektorze ubezpieczeń Grupy IKANO, gdzie zarządzał MD Dutch Nordic Insurance. Odpowiadał między innymi za wprowadzanie na rynek nowych produktów, a także rozwój firmy w obszarze ubezpieczeń na życie i innych. Od 2006 roku Jacob Schlawitz jest CEO w AON Sweden.

Od końca 2011 roku pełni fukcję członka zarządu LMG Försäkrings AB.

Michał Rybak Członek Zarządu LUX MED Sp. z o.o., Członek Zarządu LMG Försäkrings AB

Michał Rybak

Michał Rybak jest absolwentem Politechniki Warszawskiej na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych oraz na Wydziale Inżynierii Produkcji, kierunek Zarządzanie i Marketing. Posiada uprawnienia biegłego rewidenta i dyplomowanego księgowego.

Pracując w firmach Arthur Andersen oraz Ernst & Young, w Dziale Audytu i Doradztwa Biznesowego, badał sprawozdania finansowe największych polskich przedsiębiorstw, pracował nad pozyskiwaniem finansowania długoterminowego i emisjami publicznymi oraz przy doradztwie biznesowym.

Jako Dyrektor Finansowy oraz Członek Zarządu Medycyny Rodzinnej, brał udział w procesie zmiany strategii i pozycji Medycyny Rodzinnej na rynku świadczeń medycznych.
W Grupie LUX MED jest odpowiedzialny między innymi za finanse, inwestycje, administrację i IT, oraz jest zaangażowany w akwizycje nowych przedsiębiorstw. Jest również Członkiem Zarządu LMG Forsakrings AB, którego oddział działa w Polsce pod marką LUX MED Ubezpieczenia.

Bartosz Kapczyński Członek Zarządu LUX MED Sp. z o.o., Członek Zarządu LMG Försäkrings AB

Bartosz Kapczyński

Absolwent Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie. Posiada także tytuł Master of Arts in Financial Services (MAFS) uzyskany w Bornemouth University w Wielkiej Brytanii. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu sprzedaży dla klientów indywidualnych oraz B2B, menadżerskich, a także specjalistycznych.

Od 1993 roku związany ze sprzedażą produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych. Podczas swojej działalności zawodowej pracował między innymi w Grupie Winterthur - Credit Suisse, gdzie jako Dyrektor Wydziału Szkoleń współtworzył strategię sprzedaży dla klientów indywidualnych. Od końca 2002 roku na stanowisku Dyrektora Wspierania Sprzedaży LUX MED odpowiedzialny był między innymi za tworzenie i wycenę produktów, rekrutację i szkolenie oraz współpracę z towarzystwami ubezpieczeniowymi. W styczniu 2008 roku objął stanowisko Dyrektora Centralnych Struktur Sprzedaży. We wrześniu 2008 r. objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży Grupy LUX MED, odpowiedzialnego między innymi za sprzedaż produktów korporacyjnych oraz rozwój sieci sprzedaży i współodpowiedzialnego za ogólne wyniki sprzedaży spółki.

Od końca 2011 roku pełni funkcję Członka Zarządu LMG Försäkrings AB, działającego w Polsce pod marką LUX MED Ubezpieczenia. W lutym 2012 został powołany na stanowisko Członka Zarządu LUX MED Sp. z o.o.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności