Powiększ czcionkę:

Drukuj
LUX MED Ubezpieczenia > O nas

Oddział w Polsce

Anna Rulkiewicz Prezes Zarządu LUX MED Sp. z o.o., Dyrektor Zarządzający LMG Försäkrings AB, Dyrektor Generalny Oddziału w Polsce

Anna Rulkiewicz-Kaczyńska

Dyrektor Oddziału LMG Försäkrings AB. Posiada wieloletnie doświadczenie w ubezpieczeniach, które zdobywała m.in. zarządzając w latach 2001-2002 Pionem Sprzedaży i Marketingu w Credit Suisse Life & Pensions Towarzystwie Ubezpieczeń na Życie oraz Powszechnym Towarzystwie Emerytalnym Winterthur, gdzie nadzorowała pracę departamentów: sprzedaży wewnętrznej, sprzedaży zewnętrznej, ubezpieczeń grupowych, marketingu i komunikacji.

W latach 1998 - 2001 pracowała dla Zurich Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. i Zurich Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Pełniąc funkcję Dyrektora Ubezpieczeń Grupowych i Szkoleń odpowiadała m.in. za segment ubezpieczeń grupowych, w tym również za tworzenie usług, system rekrutacji oraz zarządzanie szkoleniami. Po powierzeniu jej funkcji Dyrektora Segmentu Klienta Korporacyjnego i uzyskaniu nominacji na członka zarządu Zurich Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. odpowiadała za segment klienta z sektora small business i klienta korporacyjnego. W latach 1995 - 1998 pracowała w Commercial Union Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A, gdzie na ostatniej pełnionej funkcji odpowiadała za rozwój sprzedaży ubezpieczeń grupowych i indywidualnych w ramach bankassurance.

Anna Rulkiewicz jest absolwentką Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu (równoległe studia na Uniwersytecie w Hamburgu), studiów podyplomowych w Polsko-Francuskim Instytucie Ubezpieczeń przy Instytucie Francuskim oraz cyklu szkoleń z zakresu m.in. zarządzania, sprzedaży, komunikacji, marketingu (w tym 3-letnich studiów menedżerskich) w ramach certyfikowanego programu branży ubezpieczeniowej LIMRA „Marketing Strategies for Executive Advancement" (LIMRA Executive Development Group).

Ukończyła również wiele kursów z zakresu zarządzania, sprzedaży, finansów, marketingu oraz bankowości. Z LUX MED związana jest od 2002 r., gdzie początkowo pełniła funkcję Członka Zarządu, Dyrektora Sprzedaży i Marketingu. W 2007 r. została mianowana Prezesem Zarządu LUX MED Sp. z o.o. Pełni również funkcję Prezesa Zarządu Związku Pracodawców Medycyny Prywatnej.
Od końca 2011 roku pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego LMG Försäkrings AB. Zgodnie z prawem szwedzkim fukncja ta jest odpowiednikiem Prezesa Zarządu. Anna Rulkewicz jest Dyrektorem Generalnym Oddziału LMG Försäkrings AB w Polsce działającym pod marką LUX MED Ubezpieczenia.


Tomasz Koniecki Menadżer Zarządzający Oddziału LMG Försäkrings AB w Polsce

Anna Rulkiewicz-Kaczyńska

Tomasz Koniecki pracuje w branży ubezpieczeniowej od 1995 roku. W swojej karierze zawodowej pełnił m.in. obowiązki Dyrektora Działu Obsługi Klientów Korporacyjnych w Commercial Union TU na Życie / AVIVA i odpowiadał za kompleksową obsługę ponad 15 000 klientów instytucjonalnych. Jako Dyrektor Działu Roszczeń w AVIVA był odpowiedzialny za organizację i zarządzanie procesem obsługi roszczeń życiowych i majątkowych.

Jako niezależny konsultant brał udział w projektach związanych z analizą sieci sprzedaży, szkoleniami, procesami obsługi klienta i doradzał takim firmom jak ING, Prudential, PZU Ukraina czy też Allianz Rosja.

Jest absolwentem Państwowego Instytutu Stosunków Międzynarodowych w Moskwie, posiada dyplom Executive MBA Francuskiego Instytutu Zarządzania. Ukończył również wiele kursów z zakresu zarządzania, sprzedaży, finansów oraz marketingu, między innymi: Advanced Management Development Programme organizowany przez CEDEP, Managing Projects w George Washington University School of Business.

Od czerwca 2013 roku jest związany z Grupą LUX MED - pełni funkcję Menadżera Zarządzającego Oddziału LMG Försäkrings AB w Polsce.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności