Powiększ czcionkę:

Drukuj
Dla Pacjentów > Centra Medyczne Grupy LUX MED

CM LUX MED ul. Migdałowa 4

Szanowni Państwo, informujemy, że od dnia 21.01.2019 wjazd na parking obok przychodni LUX MED przy ul. Migdałowej 4, możliwy będzie wyłącznie po pobraniu biletu parkingowego. Bilet uprawnia do bezpłatnego parkowania przez 90 minut.

Placówka znajduje się na pierwszym piętrze budynku NATPOLL BUSINESS CENTER (wejście do przychodni znajduje się na przeciwko wjazdu na parking od strony ul. Migdałowej), wejście klatką E.

Parking dla Pacjentów: miejsca parkingowe usytuowane są po lewej stronie od wjazdu / wyjazdu z ul. Migdałowej (zachodnie skrzydło budynku). Dla Państwa udogodnienia każde z nich jest oznakowane tabliczką z napisem „LUX MED". Prosimy o zachowanie ostrożności przy korzystaniu z parkingu oraz zwrócenie uwagi na nowe oznakowanie.

Adres placówki

ul. Migdałowa 4 (Klatka E) NATPOLL BUSINESS CENTER
02-796, Warszawa

Telefoniczna rejestracja oraz informacja:

22 33 22 888

Dyrektor placówki

Alina Kusiak

Dyrektor Centrum Medycznego

alina.kusiak@luxmed.pl

Recepcja CM Migdałowa
 • od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00–20.00
 • w soboty w godzinach 8.00–13.00
 • tel. 22 358 21 00 (kontakt administracyjny czynny od poniedziałku do piątku w godzinach pracy recepcji)
Konsultacje lekarskie

Specjaliści: internista, dermatolog, dermatolog dziecięcy (od 12 roku życia), endokrynolog, ginekolog, ginekolog-endokrynolog, laryngolog, neurolog, okulista, okulista dziecięcy (od 12 roku życia), hematolog, kardiolog, gastrolog, onkolog, ortopeda, diabetolog (od kwietnia 2019).

W placówce przyjmuje również dietetyk oraz dietetyk dziecięcy (od 4 roku życia), u którego na wizycie można uzyskać poradę w zakresie prawidłowego odżywiania łącznie z indywidualnie opracowaną dietą.

Grafik pracy lekarzy


Gabinet zabiegowy
Badania i inne usługi
 • badania diagnostyczne – EKG, cytologia
 • badania USG dla osób dorosłych (jamy brzusznej, narządów moszny - jąder, piersi, prostaty przez powłoki brzuszne, ślinianek, tarczycy, układu moczowego, węzłów chłonnych, opłucnej, doppler - aorty brzusznej i tętnic biodrowych, doppler - naczyń wątroby - ocena krążenia wrotnego, doppler - tętnic nerkowych, doppler - tętnic szyjnych i kręgowych, doppler tętnic - kończyn dolnych, doppler tętnic - kończyn górnych, doppler żył - kończyn dolnych, doppler żył - kończyn górnych, ginekologiczne - przez powłoki brzuszne, ginekologiczne - transvaginalne, tkanki podskórnej)
 • badania laboratoryjne
  Pobrania krwi odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 12.00 oraz w soboty w godzinach 8.00 – 10.00.
  Badania bakteriologiczne (wymazy i posiewy) przyjmowane są w godzinach pracy punktu pobrań.
  Badania kału przyjmowane są do analizy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 12.00 oraz w soboty w godzinach 8.00 – 10.00. Wyjątek stanowi badanie „kał na nosicielstwo”, które wykonywane jest od poniedziałku do czwartku w godzinach 7.00 – 12.00.
  Pobrania krwi wykonujemy bez zapisów u osób dorosłych i dzieci powyżej 6 r. ż.
  Prosimy Pacjentów o uprzednie zgłoszenie się do recepcji w celu rejestracji zleconych badań laboratoryjnych,
 • Szczepienia dla dorosłych.
Konsultacje dietetyczne

W przychodni prowadzone są konsultacje dietetyka dla dorosłych i dzieci powyżej 4 roku życia, u którego można uzyskać poradę w zakresie prawidłowego odżywiania łącznie z indywidualnie opracowaną dietą. Zapewniamy leczenie oraz profilaktykę chorób dietozależnych.

 •  Wskazaniami do leczenia dietą są:
  - nadwaga i otyłość,
  - choroby układu krążenia,
  - choroby czynnościowe przewodu pokarmowego,
  - choroby wątroby, dróg żółciowych i trzustki,
  - choroby nerek i dróg moczowych,
  - choroby żołądka i dwunastnicy,
  - choroby jelita grubego,
  - cukrzyca I i II typu,
  - anoreksja i bulimia,
  - prowadzenie kobiet w ciąży, matek karmiących piersią,
  - stany niedożywienia i niedowagi,
  - stany po zabiegach chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.
 • Konsultacja dietetyka to skuteczna i profesjonalna pomoc dla osób, które:
  - chcą się lepiej czuć,
  - chcą zdrowo schudnąć, otrzymując dietę dostosowaną do swojego wieku, aktywności fizycznej oraz możliwości,
  - chcą lepiej wyglądać,
  - cierpią na alergie pokarmowe i jednocześnie nie wiedzą, jakimi produktami zastąpić żywność, na którą występuje uczulenie.

  Konsultacje dietetyczne wraz z opracowaniem diety mogą być realizowane w ramach abonamentu (jeśli usługa wchodzi w skład pakietu medycznego) lub pełnopłatnie (jeśli pacjent nie posiada usługi w swoim pakiecie medycznym). 


Gabinet położnej

W Centrum Medycznym dostępny jest Gabinet Położnej. Zapraszamy do skorzystania z porady położnej, która dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy udzieli odpowiedzi na pytania i wyjaśni wszelkie wątpliwości.

Zakres porad położnej:

 • edukacja w zakresie prozdrowotnego stylu życia kobiety we wszystkich okresach życia
 • poradnictwo w zakresie planowania rodziny, kontrola płodności
 • edukacja w zakresie samoobserwacji oraz podejmowanie działań w celu wczesnego wykrywania i likwidacji czynników ryzyka nowotworowego
 • nauka regularnego samobadania piersi
 • profilaktyka chorób ginekologicznych (w tym ćwiczenie mięśni Kegla zapobiegające nietrzymaniu moczu)
 • wykonywanie badań cytologicznych i wymazów (po wcześniejszym umówieniu terminu)
 • przygotowanie do ciąży i porodu (m.in. w zakresie higieny odżywiania i stylu życia w okresie ciąży i połogu)
 • porada laktacyjna i promowanie karmienia piersią
 • edukacja w opiece nad noworodkiem (w tym pielęgnacja, karmienie piersią, szczepienia ochronne, badania profilaktyczne).
Dojazd i parking
 • Parking niestrzeżony, z wyznaczonymi miejscami dla pacjentów przychodni (wjazd i wyjazd możliwy od strony ul. Migdałowej). Wjazd na parking możliwy jest wyłącznie po pobraniu biletu parkingowego. Bilet uprawnia do bezpłatnego parkowania przez 90 minut.
 • Uwaga! W związku ze zmianą organizacji ruchu na terenie parkingu Natpoll Business Center nastąpiła likwidacja wyjazdu z terenu nieruchomości Natpoll w stronę ul. Płaskowickiej.
 • Komunikacja miejska: dojazd autobusami nr: 166, 179 (przystanek Płaskowickiej); dojazd metrem: stacja metro Natolin. Przychodnia znajduje się około 1 km od stacji metra Natolin.
 • Placówka znajduje się na pierwszym piętrze budynku NATPOLL BUSINESS CENTER (wejście do przychodni znajduje się naprzeciwko wjazdu na parking od strony ul. Migdałowej). Budynek wyposażony jest w windę. Najbliższa apteka znajduje się w odległości około 300 m od przychodni.


W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności