Powiększ czcionkę:

Drukuj
Dla Pacjentów > Centra Medyczne Grupy LUX MED

CM LUX MED ul. Migdałowa 4

Placówka znajduje się na pierwszym piętrze budynku NATPOLL BUSINESS CENTER (wejście do przychodni znajduje się na przeciwko wjazdu na parking od strony ul. Migdałowej), wejście klatką E.

Parking dla Pacjentów: miejsca parkingowe usytuowane są po lewej stronie od wjazdu / wyjazdu z ul. Migdałowej (zachodnie skrzydło budynku). Dla Państwa udogodnienia każde z nich jest oznakowane tabliczką z napisem „LUX MED". Prosimy o zachowanie ostrożności przy korzystaniu z parkingu oraz zwrócenie uwagi na nowe oznakowanie.

Rezerwacja wizyt

Portal Pacjenta

ZALOGUJ SIĘ

Lekarz Pierwszego Kontaktu NFZ

SZUKAJ TERMINU
Adres placówki

ul. Migdałowa 4 (Klatka E) NATPOLL BUSINESS CENTER
02-796, Warszawa

Telefoniczna rejestracja oraz informacja:

22 33 22 888

Dyrektor placówki

Alina Kusiak

Dyrektor Centrum Medycznego

alina.kusiak@luxmed.pl

Recepcja CM Migdałowa
 • od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00–20.00
 • w soboty w godzinach 8.00–13.00
 • tel. 22 358 21 00 (kontakt administracyjny czynny od poniedziałku do piątku w godzinach pracy recepcji)
Konsultacje lekarskie

Specjaliści: internista, dermatolog, dermatolog dziecięcy (od 12 roku życia), endokrynolog, ginekolog, ginekolog-endokrynolog, laryngolog, neurolog, okulista, okulista dziecięcy (od 12 roku życia), hematolog, kardiolog, gastrolog, onkolog, ortopeda, diabetolog, urolog.

W placówce przyjmuje również dietetyk oraz dietetyk dziecięcy (od 4 roku życia), u którego na wizycie można uzyskać poradę w zakresie prawidłowego odżywiania łącznie z indywidualnie opracowaną dietą.

Grafik pracy lekarzy


Gabinet zabiegowy
Badania i inne usługi
 • badania diagnostyczne – EKG, cytologia
 • badania USG dla osób dorosłych (jamy brzusznej, narządów moszny - jąder, piersi, prostaty przez powłoki brzuszne, ślinianek, tarczycy, układu moczowego, węzłów chłonnych, opłucnej, doppler - aorty brzusznej i tętnic biodrowych, doppler - naczyń wątroby - ocena krążenia wrotnego, doppler - tętnic nerkowych, doppler - tętnic szyjnych i kręgowych, doppler tętnic - kończyn dolnych, doppler tętnic - kończyn górnych, doppler żył - kończyn dolnych, doppler żył - kończyn górnych, ginekologiczne - przez powłoki brzuszne, ginekologiczne - transvaginalne, tkanki podskórnej)
 • badania laboratoryjne
  Pobrania krwi odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 12.00 oraz w soboty w godzinach 8.00 – 10.00.
  Badania bakteriologiczne (wymazy i posiewy) przyjmowane są w godzinach pracy punktu pobrań.
  Badania kału przyjmowane są do analizy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 12.00 oraz w soboty w godzinach 8.00 – 10.00. Wyjątek stanowi badanie „kał na nosicielstwo”, które wykonywane jest od poniedziałku do czwartku w godzinach 7.00 – 12.00.
  Pobrania krwi wykonujemy bez zapisów u osób dorosłych i dzieci powyżej 6 r. ż.
  Prosimy Pacjentów o uprzednie zgłoszenie się do recepcji w celu rejestracji zleconych badań laboratoryjnych,
 • Szczepienia dla dorosłych.
Konsultacje dietetyczne

W przychodni prowadzone są konsultacje dietetyka dla dorosłych i dzieci powyżej 4 roku życia, u którego można uzyskać poradę w zakresie prawidłowego odżywiania łącznie z indywidualnie opracowaną dietą. Zapewniamy leczenie oraz profilaktykę chorób dietozależnych.

 •  Wskazaniami do leczenia dietą są:
  - nadwaga i otyłość,
  - choroby układu krążenia,
  - choroby czynnościowe przewodu pokarmowego,
  - choroby wątroby, dróg żółciowych i trzustki,
  - choroby nerek i dróg moczowych,
  - choroby żołądka i dwunastnicy,
  - choroby jelita grubego,
  - cukrzyca I i II typu,
  - anoreksja i bulimia,
  - prowadzenie kobiet w ciąży, matek karmiących piersią,
  - stany niedożywienia i niedowagi,
  - stany po zabiegach chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.
 • Konsultacja dietetyka to skuteczna i profesjonalna pomoc dla osób, które:
  - chcą się lepiej czuć,
  - chcą zdrowo schudnąć, otrzymując dietę dostosowaną do swojego wieku, aktywności fizycznej oraz możliwości,
  - chcą lepiej wyglądać,
  - cierpią na alergie pokarmowe i jednocześnie nie wiedzą, jakimi produktami zastąpić żywność, na którą występuje uczulenie.

  Konsultacje dietetyczne wraz z opracowaniem diety mogą być realizowane w ramach abonamentu (jeśli usługa wchodzi w skład pakietu medycznego) lub pełnopłatnie (jeśli pacjent nie posiada usługi w swoim pakiecie medycznym). 


Gabinet położnej

W Centrum Medycznym dostępny jest Gabinet Położnej. Zapraszamy do skorzystania z porady położnej, która dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy udzieli odpowiedzi na pytania i wyjaśni wszelkie wątpliwości.

Zakres porad położnej:

 • edukacja w zakresie prozdrowotnego stylu życia kobiety we wszystkich okresach życia
 • poradnictwo w zakresie planowania rodziny, kontrola płodności
 • edukacja w zakresie samoobserwacji oraz podejmowanie działań w celu wczesnego wykrywania i likwidacji czynników ryzyka nowotworowego
 • nauka regularnego samobadania piersi
 • profilaktyka chorób ginekologicznych (w tym ćwiczenie mięśni Kegla zapobiegające nietrzymaniu moczu)
 • wykonywanie badań cytologicznych i wymazów (po wcześniejszym umówieniu terminu)
 • przygotowanie do ciąży i porodu (m.in. w zakresie higieny odżywiania i stylu życia w okresie ciąży i połogu)
 • porada laktacyjna i promowanie karmienia piersią
 • edukacja w opiece nad noworodkiem (w tym pielęgnacja, karmienie piersią, szczepienia ochronne, badania profilaktyczne).
Dojazd i parking
 • Parking niestrzeżony, z wyznaczonymi miejscami dla pacjentów przychodni (wjazd i wyjazd możliwy od strony ul. Migdałowej). Wjazd na parking możliwy jest wyłącznie po pobraniu biletu parkingowego. Bilet uprawnia do bezpłatnego parkowania przez 90 minut.
 • Uwaga! W związku ze zmianą organizacji ruchu na terenie parkingu Natpoll Business Center nastąpiła likwidacja wyjazdu z terenu nieruchomości Natpoll w stronę ul. Płaskowickiej.
 • Komunikacja miejska: dojazd autobusami nr: 166, 179 (przystanek Płaskowickiej); dojazd metrem: stacja metro Natolin. Przychodnia znajduje się około 1 km od stacji metra Natolin.
 • Placówka znajduje się na pierwszym piętrze budynku NATPOLL BUSINESS CENTER (wejście do przychodni znajduje się naprzeciwko wjazdu na parking od strony ul. Migdałowej). Budynek wyposażony jest w windę. Najbliższa apteka znajduje się w odległości około 300 m od przychodni.


W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności