Powiększ czcionkę:

Drukuj
Dla Pacjentów > Centra Medyczne Grupy LUX MED

CM LUX MED ul. Chmielna 85/87

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dn. 27.07 - 03.08.2019 część ginekologiczna naszego Centrum Medycznego będzie nieczynna z powodu remontu. Za utrudnienia przepraszamy!

Informujemy, że miejsca parkingowe dla naszych Pacjentów znajdują się na poziomie -1 i są oznaczone logo LUX MED.

W związku z remontem na sąsiadującej z naszą placówką działce, dojście do Centrum Medycznego może być utrudnione. Obecnie funkcjonuje tylko wejście główne od ulicy Chmielnej.

Rezerwacja wizyt

Portal Pacjenta

ZALOGUJ SIĘ

Lekarz Pierwszego Kontaktu NFZ

SZUKAJ TERMINU
Adres placówki

ul. Chmielna 85/87
00-805, Warszawa

Telefoniczna rejestracja oraz informacja:

22 33 22 888

Dyrektor placówki
Dyrektor placówki

Anna Tuszyńska


Dyrektor Centrum Medycznego

anna.tuszynska@luxmed.pl

Recepcja CM Chmielna
  • od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-20.00,
  • soboty: 8:00-14:00.Konsultacje lekarskie
  • Specjaliści: internista, endokrynolog, kardiolog, chirurg naczyniowy, onkolog, alergolog,  ginekolog, ginekolog-endokrynolog, USG ginekologiczne, lekarz medycyny podróży.


Gabinet zabiegowy
Badania i inne usługi
Dojazd i parking
  • Parking bezpłatny dla Pacjentów, ilość miejsc ograniczona do 20. Wjazd na parking od ulicy Żelaznej, przed samym budynkiem jest zjazd do parkingu podziemnego. Przed budynkiem również znajdują się płatne miejsca parkingowe. Wjazd do kliniki dostosowany dla osób niepełnosprawnych.
  • Przychodnia znajduje się w biurowcu Warta na parterze. Wejście do budynku od ulicy Chmielnej , aby dojść do naszych recepcji trzeba przejść przez cały budynek, wyjść na zewnątrz i w zależności od tego gdzie jesteśmy umówieni kierować się w stronę prawą (dzieci zdrowe / Centrum Szczepień i Profilaktyki , część ogólna) lub w lewą (dzieci chore , część ginekologiczna).
  • Komunikacja miejska: dojazd autobusami, przystanek Starynkiewicza nr: 127, 128, 157, 158, 159, 175 i tramwajami: przystanek Starynkiewicza nr: 7, 9, 22, 24, 25.
W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności