Powiększ czcionkę:

Drukuj
Dla Pacjentów > Centra Medyczne Grupy LUX MED

CM LUX MED al. St. Zjednoczonych 72 - Poradnia pediatryczna

Adres placówki

al. St. Zjednoczonych 72
04-036, Warszawa

Telefoniczna rejestracja oraz informacja:

22 33 22 888

Dyrektor placówki

Krzysztof Malinowski

Dyrektor Centrum Medycznego

krzysztof.malinowski@luxmed.pl

Recepcja CM Stanów Zjednoczonych
  • od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 20.00
  • soboty w godzinach 8.00 - 14.00
Konsultacje lekarskie

Lekarze pediatrzy oraz specjaliści dziecięcy z dziedzin: pediatrii, ortopedii, alergologii, dermatologii, okulistyki, nefrologii, chirurgii, neurologii, endokrynologii, laryngologii.

Grafik pracy lekarzy

Gabinet zabiegowy
Dojazd i parking
  • Pacjenci Centrum Medycznego mają możliwość odpłatnego skorzystania z parkingu, znajdującego się w budynku Galerii Wiatraczna. Wjazd od ulicy Męcińskiej, druga brama wjazdowa, poziom -4. Opłata za parking wynosi 5zł za godzinę. Uwaga! Przed opuszczeniem placówki należy zgłosić się do recepcji w celu zeskanowania biletu parkingowego. Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość bezpłatnego parkowania w pobliżu placówki przy ul.Czapelskiej, ul.Kruszewskiego, ul.Igańskiej, ul.Męcińskiej. Przychodnia zlokalizowana jest na pierwszym piętrze budynku w „Galeria Wiatraczna".
  • Centrum Medyczne posiada kilka wejść: wejście od patio, wejście od ul. Męcińskiej (naprzeciw bazarku), wejście od strony Uniwersamu (w pobliżu Rossman).
  • Komunikacja miejska: dojazd do przystanku Rondo Wiatraczna. Dojazd autobusami nr: 123,125,141,143,148,226,188,521,523, dojazd tramwajami nr:3,8,9,24,25.
  • Parking: Informujemy, że Pacjenci LUX MED mogą skorzystać z ogólnodostępnego, płatnego parkingu podziemnego, znajdującego się w budynku Galerii Wiatraczna. Wjazd od ulicy Męcińskiej, druga brama wjazdowa, poziom -4. 
  • Mapa dojazdowa na parking od ul. Alei Stanów Zjednoczonych TUTAJ


Konsultacje lekarskie NFZ
W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności