Powiększ czcionkę:

Drukuj
Dla Pacjentów > Centra Medyczne Grupy LUX MED

CM LUX MED al. St. Zjednoczonych 72 - Poradnia pediatryczna

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że dn. 22.06.2019 Centrum Medyczne jest nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy!


Rezerwacja wizyt

Portal Pacjenta

ZALOGUJ SIĘ

Lekarz Pierwszego Kontaktu NFZ

SZUKAJ TERMINU
Adres placówki

al. St. Zjednoczonych 72
04-036, Warszawa

Telefoniczna rejestracja oraz informacja:

22 33 22 888

Dyrektor placówki

Krzysztof Malinowski

Dyrektor Centrum Medycznego

krzysztof.malinowski@luxmed.pl

Recepcja CM Stanów Zjednoczonych
  • od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 20.00
  • soboty w godzinach 8.00 - 14.00
Konsultacje lekarskie

Lekarze pediatrzy oraz specjaliści dziecięcy z dziedzin: pediatrii, ortopedii, alergologii, dermatologii, okulistyki, nefrologii, chirurgii, neurologii, endokrynologii, laryngologii.

Grafik pracy lekarzy

Gabinet zabiegowy
Dojazd i parking
  • Pacjenci Centrum Medycznego mają możliwość odpłatnego skorzystania z parkingu, znajdującego się w budynku Galerii Wiatraczna. Wjazd od ulicy Męcińskiej, druga brama wjazdowa, poziom -4. Opłata za parking wynosi 5zł za godzinę. Uwaga! Przed opuszczeniem placówki należy zgłosić się do recepcji w celu zeskanowania biletu parkingowego. Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość bezpłatnego parkowania w pobliżu placówki przy ul.Czapelskiej, ul.Kruszewskiego, ul.Igańskiej, ul.Męcińskiej. Przychodnia zlokalizowana jest na pierwszym piętrze budynku w „Galeria Wiatraczna".
  • Centrum Medyczne posiada kilka wejść: wejście od patio, wejście od ul. Męcińskiej (naprzeciw bazarku), wejście od strony Uniwersamu (w pobliżu Rossman).
  • Komunikacja miejska: dojazd do przystanku Rondo Wiatraczna. Dojazd autobusami nr: 123,125,141,143,148,226,188,521,523, dojazd tramwajami nr:3,8,9,24,25.
  • Parking: Informujemy, że Pacjenci LUX MED mogą skorzystać z ogólnodostępnego, płatnego parkingu podziemnego, znajdującego się w budynku Galerii Wiatraczna. Wjazd od ulicy Męcińskiej, druga brama wjazdowa, poziom -4. 
  • Mapa dojazdowa na parking od ul. Alei Stanów Zjednoczonych TUTAJ


Konsultacje lekarskie NFZ
W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności