Powiększ czcionkę:

Drukuj
LUX MED Ubezpieczenia > Aktualności

Bieżące

2016-09-02

Zmiana lokalizacji Centrum Medycznego przy ul. Racławickiej w Warszawie

Z przyjemnością informujemy, że nasza najstarsza placówka 12 września 2016 r. przenosi się z ul. Racławickiej 132B w Warszawie do nowej lokalizacji przy ul. 1 Sierpnia 8 (Wiśniowy Business Park). Nowo powstałe Centrum Medyczne jest największą w Polsce placówką LUX MED - mieści 50 gabinetów konsultacyjnych, zabiegowych i diagnostyczno-zabiegowych na powierzchni blisko 3000 m2.

Centrum Medyczne LUX MEDOd poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00 w placówce Pacjenci będą mogli skorzystać z pomocy lekarzy kilkunastu specjalizacji, badań diagnostycznych oraz usług z zakresu stomatologii.

Dodatkowo w recepcji wydzielone zostało specjalne stanowisko pielęgniarskie do pomocy w przypadkach nagłych. Do dyspozycji Pacjentów pozostaje także Dział Pomocy Doraźnej dostępny 24 godziny na dobę.

W trosce o komfort Pacjentów wybraliśmy najdogodniejszą lokalizację oddaloną zaledwie o 1,2 km od poprzedniej, umożliwiającą łatwe dotarcie na miejsce komunikacją miejską. Dla osób zmotoryzowanych przewidziano ponad 100 miejsc parkingowych. Nowa placówka to nie tylko szeroka oferta medyczna, ale i wiele udogodnień. Oczekując na wizytę, rodzice mogą spokojnie przewinąć i nakarmić dziecko w specjalnie do tego przeznaczonych, wygodnych pokojach. Starsze pociechy spędzą czas w strefie dzieci, gdzie czekają na nich zabawki interaktywne. Strefa relaksu pozwoli odpocząć, przeczytać prasę, wypić kawę i podgrzać dziecku posiłek w kuchence mikrofalowej.

Projektując Centrum Medyczne przy ul. 1 Sierpnia 8, wzięliśmy pod uwagę wyniki badań satysfakcji naszych Pacjentów. Mamy nadzieję, że spełni ono Państwa oczekiwania, a korzystanie z niego będzie komfortowe w myśl naszych wartości, którymi są przede wszystkim profesjonalizm, opiekuńczość i partnerstwo.

Strona placówki

Centrum Medyczne LUX MED
Centrum Medyczne LUX MED

powrót

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności