Powiększ czcionkę:

Drukuj
LUX MED Ubezpieczenia > Aktualności

Bieżące

2016-09-30

Zmiana lokalizacji dyżuru chirurgicznego w Warszawie

Uprzejmie informujemy, że 1 października 2016 r. całodobowy dyżur chirurgiczny dla dzieci i dorosłych zostaje przeniesiony do nowego Centrum Medycznego LUX MED przy ul. 1 Sierpnia 8 w Warszawie.

W razie potrzeby pacjenci podczas dyżuru mogą skorzystać z pomocy obejmującej m.in. szycie ran i zakładanie opatrunków.

Jednocześnie zamykamy dyżur chirurgiczny w Carolina Medical Center przy ul. Pory 78 w Warszawie. Bez zmian pozostaje funkcjonowanie dyżuru ortopedycznego w tej placówce.

Przypominamy, że w placówce przy ul. 1 Sierpnia 8 w ramach całodobowych dyżurów mogą Państwo korzystać z pomocy lekarzy rodzinnych, pediatrów czy Działu Pomocy Doraźnej. Zapewniamy również konsultacje lekarzy specjalistów oraz możliwość wykonania badań diagnostycznych.


Zwracamy uwagę, że oba dyżury nie są przeznaczone dla osób z ciężkimi urazami (m.in. z utratą przytomności), urazami wielkonarządowymi, ostrymi stanami bólowymi jamy brzusznej, urazami czaszkowo-mózgowymi i podobnymi ciężkimi stanami chorobowymi, które z racji swojej specyfiki wymagają zaopatrzenia w szpitalach wielospecjalistycznych.
LUX MED zapewnia swoim pacjentom całodobową Telefoniczną Informację Medyczną, której konsultanci pomagają w rozwiązaniu nagłych problemów medycznych. Konsultant TIM po wysłuchaniu Pacjenta wskaże miejsce, w którym najskuteczniej i najbezpieczniej zostanie udzielona pomoc medyczna odpowiednia dla danego przypadku.

Szczegółowe informacje: 22 33 22 888

Centrum Medyczne LUX MED przy ul. 1 Sierpnia 8

powrót

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności