Powiększ czcionkę:

Drukuj
Szpitale > Szpital LUX MED Puławska

Na skróty

Czym się zajmujemy ?

Szpital LUX MED


Szpital LUX MED został uruchomiony w sierpniu 2010 roku. Placówka mieści się w dogodnej lokalizacji przy ul. Puławskiej 455, na warszawskim Ursynowie.

W ofercie szpitala znajdują się zabiegi operacyjne z zakresu: chirurgii ogólnej, plastycznej, naczyniowej i onkologicznej, ginekologii estetycznej, centrum leczenia żył i przepuklin, centrum zdrowia kobiety, urologii, laryngologii oraz ortopedii. Pacjenci mogą w szpitalu wykonać badania diagnostyczne, a także uzyskać konsultacje specjalistyczne, kwalifikujące do zabiegów operacyjnych oraz konsultacje pooperacyjne w przychodni mieszczącej się w szpitalu.

Profesjonalizm, bezpieczeństwo i nowoczesność

Pacjentom, którzy chcą skorzystać z usług naszego szpitala, zapewniamy najwyższą jakość opieki, którą gwarantuje marka Grupy LUX MED.
Nasz personel medyczny to uznani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem: chirurdzy plastycy, chirurdzy, urolodzy ortopedzi, ginekolodzy i laryngolodzy. Większość z nich pomaga Pacjentom Grupy LUX MED od lat. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu sal operacyjnych i fachowej opiece specjalistów i pielęgniarek, zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo chorych.

Szpital LUX MED

Każdego Pacjenta traktujemy indywidualnie

Nie tylko najwyższej jakości diagnostyka i leczenie, ale również relacje z Pacjentem to klucz do najpełniejszego i najszybszego powrotu do zdrowia. Nasi Pacjenci traktowani są w sposób wyjątkowy - termin każdego zabiegu lekarz ustala wspólnie z pacjentem. Oprócz tego dla Pacjentów przygotowana została specjalna infolinia. Szpital dysponuje komfortowymi salami jedno- i dwuosobowymi, wyposażonymi w indywidualne łazienki, telewizor i dostęp do sieci WiFi.
Pacjentom, przez cały pobyt w szpitalu może towarzyszyć rodzina. W przypadku dzieci, rodzic może także wejść na salę operacyjną i być z maluchem do momentu zaśnięcia tak, aby zmniejszyć stres dziecka.
Dla Pacjentów na czas pobytu w szpitalu zarezerwowane są również bezpłatne miejsca parkingowe. Warto pamiętać:

W Szpitalu LUX MED Puławska znajdują się:

 • Oddział gastroenterologiczny
 • Oddział ginekologiczny
 • Oddział chirurgiczny ogólny
 • Oddział chirurgiczny ogólny pediatryczny (pacjenci powyżej 3 roku życia)
 • Oddział chirurgii naczyniowej
 • Oddział chirurgii plastycznej
 • Oddział chirurgii urazowo-ortopedycznej
 • Oddział otorynolaryngologiczny
 • Oddział urologiczny
 • Gabinet diagnostyczno-zabiegowy - szpitalny
 • Izba przyjęć szpitala
 • Sterylizatornia 3-strefowa

Warto pamiętać:

Zabiegi wykonywane w naszym szpitalu to przede wszystkim krótszy czas oczekiwania na zabieg, zmniejszenie ryzyka zakażeń i stresu oraz możliwie najkrótszy okres hospitalizacji.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności