Powiększ czcionkę:

Drukuj

Laser ginekologiczny UltraFrax Reborn


Zadaj pytanie

22 469 12 29

szpital@luxmed.pl

UltraFrax Reborn to nowoczesny laser, który pomaga kobietom pozbyć się wielu dolegliwości okolic intymnych.


Podczas zabiegu z wykorzystaniem lasera niwelowane zostają niektóre problemy układu moczowego oraz nieprzyjemne uczucie suchości, pieczenia i świądu. Pochwa odzyskuje odpowiednią elastyczność i średnicę, dzięki czemu kobiety czerpią większą radość z życia seksualnego, utraconą po porodzie siłami natury.MonaLisa Touch

Zabieg z wykorzystaniem lasera trwa ok. 15 min i jest praktycznie bezbolesny. Polega na wprowadzeniu do pochwy głowicy lasera 360°, który poprzez swoje działanie aktywuje m.in. biosyntezę kolagenu oraz przywraca odpowiednią zawartość wody w macierzy zewnątrzkomórkowej.

Przed zabiegiem należy skonsultować się z lekarzem ginekologiem oraz wyleczyć infekcje. Po jego wykonaniu pacjentka może powrócić do codziennych czynności. Przez kilka dni powinna zrezygnować z aktywności seksualnej.


Zabieg po porodzie

Zabiegowi często poddają się kobiety, które rodziły siłami natury. Taki poród może bowiem prowadzić do znacznego rozluźnienia pochwy, czyli zwiększenia jej średnicy. Laser, który działa bezpośrednio na ścianki pochwy, odpowiednio je napina i modeluje. Po zabiegu pacjentki odzyskują dobre samopoczucie oraz utracony po porodzie komfort odczuwany w trakcie stosunku płciowego.


Problemy układu moczowego

Zabiegi z wykorzystaniem lasera ginekologicznego niwelują niektóre dolegliwości układu moczowego, których główną przyczyną jest osłabienie mięśni dna miednicy. UltraFrax Reborn pomaga leczyć m.in.:

  • trudności z oddawaniem moczu,
  • nagłe parcie na mocz,
  • nietrzymanie moczu.

Podczas zabiegu laser obkurcza ściany pochwy i stymuluje włókna kolagenowe, co poprawia ułożenie cewki moczowej.


Menopauza

W okresie menopauzalnym kobiety często skarżą się na odczuwalne uczucie suchości oraz utratę elastyczności pochwy, które są spowodowane spadkiem produkcji estrogenu. Objawy te znacznie obniżają jakość życia codziennego i intymnego.
UltraFrax Reborn poprawia nawilżenie ścianek pochwy (laser aktywuje biosyntezę kolagenu oraz przywraca odpowiednią zawartość wody w macierzy zewnątrzkomórkowej). Po zabiegu kobiety zauważają także mniejszą podatność na zakażenia i mikrourazy.


Dolegliwości (suchość pochwy, podrażnienia, pieczenie)

Kobiety w każdym wieku mogą odczuwać nieprzyjemne dolegliwości okolic intymnych, m.in.:

  • pieczenie,
  • świąd,
  • suchość.

Laser pomaga je zniwelować, przywracając fizjologiczne pH oraz florę bakteryjną pochwy. Po zabiegu kobiety zauważają także mniejszą podatność na zakażenia i mikrourazy.


Życie seksualne

Z zabiegu z wykorzystaniem lasera korzystają także kobiety, które utraciły radość z życia seksualnego. Działanie lasera poprawia bowiem elastyczność i nawilżenie pochwy, co niweluje dyskomfort odczuwany podczas stosunku.


Zabiegi rewitalizacji laserem UltraFrax Reborn w Szpitalu LUX MED wykonują:

Więcej informacji na temat zabiegu możesz uzyskać pod numerem 22 469 12 29 lub pisząc na adres szpital@luxmed.pl.


Laser UltraFrax Reborn pomaga niwelować m.in.:

  • pieczenie,
  • świąd,
  • suchość
  • problemy z nietrzymaniem moczu.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności