Powiększ czcionkę:

Drukuj

Operacja zmniejszenia piersi

Kobiety o dużych piersiach mają szereg różnych problemów związanych z ciężarem i wielkością piersi, takich jak: ból pleców, karku, podrażnienia skóry ramion czy skóry pod piersiami. Maja trudności w wykonywaniu codziennych zadań czy uprawianiu sportu.

Zadaj pytanie

22 469 12 29

szpital@luxmed.pl

Zalety zabiegu zmniejszenia piersi:

  • Pacjentka zostaje w szpitalu jedną dobę,
  • wynik operacji widoczny i odczyuwalny od razu (mniejsza objętość i mniejszy ciężar),
  • ustapienie lub znacznie złagodzenie objawów, takich jak: bóle kręgosłupa, wżynanie się ramiączek biustonosza, otarcia i odparzenia skóry pod piersiami.

Operacje zmniejszenia piersi są częściej wykonywane raczej w celu usunięcia uciążliwych objawów niż dla poprawy wyglądu piersi. Najlepszymi kandydatkami do tego rodzaju operacji są kobiety, które w pełni dojrzały do zrozumienia całego postępowania i mają realne oczekiwania, jeśli chodzi o wyniki operacji. Jest wiele różnych technik chirurgicznych stosowanych w celu zmniejszenia i odpowiedniego ukształtowania piersi u kobiet.

Jak wykonuje się operację zmniejszenia piersi


W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności