Powiększ czcionkę:

Drukuj

Centrum Chirurgii Plastycznej

Przygotowaliśmy kompleksowy zestaw nowatorskich, uznanych na świecie metod poprawy i zachowania młodego wyglądu, które pozwalają utrzymać jędrność, naturalną strukturę i elastyczność skóry oraz poprawić niedoskonałości urody.

Oferujemy szeroką gamę usług z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej oraz chirurgii estetycznej, a także specjalistyczną rehabilitację pooperacyjną. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez najlepszych specjalistów w profesjonalnych i nowocześnie wyposażonych salach operacyjnych. Umożliwiamy wykonywanie zabiegów w trybie ambulatoryjnym i pobytowym. Zapewniamy komfortowe warunki zarówno podczas przygotowania do zabiegu jak i po jego wykonaniu.Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

Z wiekiem skóra stopniowo traci jędrność, zmienia się jej struktura i elastyczność. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zakresie chirurgii plastycznej wiedzą jak zadbać o Twój wygląd.

W Szpitalu LUX MED oferujemy kompleksowy zestaw małoinwazyjnych technik poprawy i utrzymania młodego wyglądu. Wbrew upływowi czasu.


Wykonujemy zabiegi modelujące sylwetkę ciała:

Centrum Chirurgii Plastycznej wyposażone jest w nowoczesne urządzenie przeznaczone do dokładnego obrazowania kształtu, konturu oraz barwy wybranych części cała. Vectra daje możliwość uchwycenia anatomicznych szczegółów budowy pacjenta w technologii 3D i przedstawienia ich na monitorze komputera. Symulacja wyników zabiegu uzyskiwana jest w oparciu o automatyczny pomiar piersi i proporcji twarzy, wizualizację sylwetki pacjenta w ubraniu, czy też wizualny dobór implantów. Więcej informacji o urządzeniu Vectra - kliknij tutaj.

W Centrum Chirurgii Plastycznej Szpitala LUX MED zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej wykonują znakomici specjaliści: dr n. med. Małgorzata Chomicka-Janda, dr n. med. Lubomir Lembas, lek. med Łukasz Ulatowski, dr n. med. Marcin Nowak, lek. med. Tomasz Dębski.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem 22 469 12 29 lub pisząc na adres szpital@luxmed.plW naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności