Powiększ czcionkę:

Drukuj
Szpital > Nasz zespół

Lek. med. Wojciech Kosmala

Specjalizacja: Specjalista gastroenterologii i chorób wewnętrznych

Wykształcenie: Absolwent II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizacja II stopnia w dziedzinie chorób wewnętrznych. Specjalista w dziedzinie gastroenterologii.

Doświadczenie zawodowe:
Lekarz w Klinice Chorób Wewnętrznych i Pneumonologii Akademii Medycznej w Warszawie, Oddziale Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii Szpitala Wolskiego w Warszawie, Klinice Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie, Oddziale Gastroenterologii i Endoskopii Szpitala Klinicznego w Truro (Kornwalia).
Posiada szerokie doświadczenie w zakresie diagnostyki i leczenia chorób układu pokarmowego, w wykonywaniu badań i zabiegów endoskopowych w obrębie całego przewodu pokarmowego oraz w zakresie endoskopowej cholangio-pankreatografii wstecznej (ECPW).
Członek Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii. Bierze czynny udział w organizowanych przez towarzystwo konferencjach stale podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.

Autor i współautor prac w dziedzinie gastroenterologii opublikowanych w piśmiennictwie polskim i zagranicznym.


W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności