Powiększ czcionkę:

Drukuj
Szpital > Nasz zespół

lek. med. Tomasz Dębski

Specjalizacja: chirurgia plastyczna, rekonstrukcyjna, estetyczna oraz chirurgia ręki. 

Wykształcenie: ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny. W 2011 roku rozpoczął studia doktoranckie w dziedzinie medycyny regeneracyjnej i inżynierii tkankowej w Centrum Onkologii - Instytucie im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe: doświadczenie zdobywał na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala im. W. Orłowskiego w Warszawie oraz na licznych stażach i kursach w kraju i zagranicą.
Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE), Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy (EAFPS) oraz Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (IPRAS).
Nauczyciel akademicki w zakresie chirurgii plastycznej w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.
Wykładowca z zakresu medycyny estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Opiekun Studenckiego Koła Naukowego przy Klinice Chirurgii Plastycznej w Warszawie.
Uczestnik kilkudziesięciu kursów z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Autor licznych publikacji naukowych w tym rozdziału poświęconego nowotworom skóry w podręczniku do chirurgii plastycznej „Current Concepts in Plastic Surgery".
Wielokrotnie nagradzany za swoją działalność naukową. Obecnie bierze udział w 3 interdyscyplinarnych projektach finansowanych z funduszy Unii Europejskiej. Wszystkie skupione są wokół nowej gałęzi medycyny zwanej chirurgią regeneracyjną, która wykorzystuje inżynierię, biologię molekularną i medycynę w celu wytwarzania tkanek potrzebnych do rekonstrukcji ubytków różnych części ciała.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności