Powiększ czcionkę:

Drukuj
Szpital > Nasz zespół

lek. med. Krzysztof Hałas

Krzysztof HałasSpecjalizacja: chirurgia ogólna, angiologia.

Doświadczenie zawodowe: ukończył Uniwersytet Medyczny w Lublinie w 1994 roku.  Tytuł specjalisty z chirurgii ogólnej uzyskał w 2004 roku, z angiologii w 2015 roku.
Doświadczenie zawodowe zdobywał w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie oraz w szpitalach uniwersyteckich w Wielkiej Brytanii - The Whittington Hospital NHS Trust London - Klinika Chirurgii Ogólnej oraz Royal Exeter and Devon NHS Trust w Exeter - Klinika Chirurgii Naczyniowej.
Szczególnymi zainteresowaniami doktora są choroby naczyń z uwzględnieniem leczenia choroby żylakowej oraz przewlekłej niewydolności żylnej (diagnostyka USG doppler, leczenie zachowawcze+leczenie operacyjne żylaków kończyn dolnych+skleroterapia oraz kompresjoterapia) oraz leczenie owrzodzeń żylnych.
W warunkach ambulatoryjnych wykonuje również wszystkie drobne w zakresie chirurgii ogólnej.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności