Powiększ czcionkę:

Drukuj
Szpital > Nasz zespół

Dr n. med. Małgorzata Chomicka-Janda

Specjalizacja: Specjalista chirurgii plastycznej

Wykształcenie: Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej na Wydziale Lekarskim, I stopień specjalizacji z ortopedii i chirurgii urazowej, II stopień specjalizacji z Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, doktor nauk medycznych.

Członek m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, The International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS).

Doświadczenie: odbyła staże m.in. na Oddziale Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, w Klinikach: Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Monachium, Onkologii w Szpitalu de la Salpetriere w Paryżu, Chirurgii Ręki w Bremen, Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej w Szpitalu Saint Louis w Paryżu. Ambasador marki Macrolane w Polsce. Autorytet w chirurgii plastycznej z ogromnym doświadczeniem w wykonywaniu zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej twarzy i piersi.

Zapis chata z dr Małgorzatą Chomicką - Jandą


1 z 24

Własność LUX MED. Aby uzyskać zgodę na publikację kliknij na kontakt

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności