Powiększ czcionkę:

Drukuj
Szpital > Nasz zespół

Dr n. med. Jarosław Strychar

Specjalizacja: ortopedia i traumatologia

Wykształcenie: Absolwent Państwowego Uniwersytetu Medycznego w Mińsku 1992-1998. Stopień doktora nauk medycznych uzyskany na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Pracownik naukowo-dydaktyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Doświadczenie:  Od 1999 r. zajmuje się ortopedią - początkowo w Instucie Ortopedii i Traumatologii w Mińsku, a od 2001 r. w Klinice Traumatologii i Chirurgii Ręki Akademii Medycznej w Poznaniu, Klinice Chirurgii Ogólnej i Chirurgii Ręki Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie a od 2005 r. w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobywał również w Wielkiej Brytanii (Department of Hand Surgery Chelsea and Westminster Hospital, Londyn) i Portugalii (Department of Traumatology and Orthopaedic Surgery Garcia de Orta Hospital, Lizbona).

Specjalista w leczeniu:

- urazów ręki,
- powikłań pourazowych,
- schorzeń tkanki łącznej,
- zespołów uciskowych nerwów,
- powikłań po uszkodzeniach spolotu ramiennego oraz nerwów obwodowych,
- operacyjnym reumatoidalnego zapalenia stawów ręki.

Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych, polskich i zagranicznych.
Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki oraz ESSKA (Europejskie Towarzystwo Traumatologii Sportowej, Chirurgii Kolana i Artroskopii).

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności