Powiększ czcionkę:

Drukuj
Szpital > Nasz zespół

Nasi specjaliści

 • Specjalizacja: II stopień specjalizacji z chorób wewnętrznych i gastroenterologii

  Doświadczenie:
   20-letnie doświadczenie w wykonywaniu badań endoskopowych w praktyce klinicznej. Od 1988 roku asystent, a następnie adiunkt w referencyjnej klinice gastroenterologii Centrum Onkologii w Polsce.

  Umiejętności: najwyższy wskaźnik procentowy w wykrywaniu polipów oraz raków jelita grubego w tym zmian wczesnych kwalifikujących się do leczenia endoskopowego w programie wczesnego wykrywania raka jelita grubego. Wykonywanie zabiegów endoskopowych - polipektomie oraz niszczenie zmian naczyniowych na drodze APC.  Zwiń
 • Specjalizacja: ginekologia

  Zwiń
 • Specjalizacja: chirurgia dziecięca

  Zwiń
 • Specjalizacja: ortopedia

  Zwiń
 • Specjalizacja: ortopedia i traumatologia

  Wykształcenie: Absolwent Państwowego Uniwersytetu Medycznego w Mińsku 1992-1998. Stopień doktora nauk medycznych uzyskany na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Pracownik naukowo-dydaktyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

  Doświadczenie:  Od 1999 r. zajmuje się ortopedią - początkowo w Instucie Ortopedii i Traumatologii w Mińsku, a od 2001 r. w Klinice Traumatologii i Chirurgii Ręki Akademii Medycznej w Poznaniu, Klinice Chirurgii Ogólnej i Chirurgii Ręki Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie a od 2005 r. w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobywał również w Wielkiej Brytanii (Department of Hand Surgery Chelsea and Westminster Hospital, Londyn) i Portugalii (Department of Traumatology and Orthopaedic Surgery Garcia de Orta Hospital, Lizbona).

  Specjalista w leczeniu:

  - urazów ręki,
  - powikłań pourazowych,
  - schorzeń tkanki łącznej,
  - zespołów uciskowych nerwów,
  - powikłań po uszkodzeniach spolotu ramiennego oraz nerwów obwodowych,
  - operacyjnym reumatoidalnego zapalenia stawów ręki.

  Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych, polskich i zagranicznych.
  Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki oraz ESSKA (Europejskie Towarzystwo Traumatologii Sportowej, Chirurgii Kolana i Artroskopii).

  Zwiń
 • Specjalizacja: Specjalista chirurgii naczyniowej i chirurgii ogólnej, od ponad 20 lat zajmuje się chirurgią żył i flebologią.

  Wykształcenie: Doktor nauk medycznych, absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizacja z Chirurgii Naczyniowej Francuskiego Kolegium Chirurgii Naczyniowej. Dyplom Uniwersytecki z chirurgii naczyniowej - Universite Paris XII, Dyplom AFSA z chirurgii naczyniowej - Universite Paris VI.

  Autor i współautor licznych publikacji z zakresu chirurgii naczyniowej i ogólnej w piśmiennictwie polskim i światowym, oraz prezentacji zjazdowych. Nagroda Rektorska w 1999 r.- "Wykorzystanie allograftów tętniczych".

  Doświadczenie: Wiele lat spędził we Francji w referencyjnych ośrodkach chirurgii naczyniowej w Paryżu, tam też zdobył Dyplom Specjalizacyjny z Chirurgii Naczyniowej Francuskiego Kolegium Chirurgii Naczyniowej, Dyplom Uniwersytecki z chirurgii naczyniowej - Universite Paris XII oraz Dyplom AFSA z chirurgii naczyniowej - Universite Paris VI.

  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej, European Venous Forum i Society for Vascular Surgery. Jest honorowym Członkiem College Français de Pathologie Vasculaire, College Francais de chirurgie vasculaire.

  Wykonał kilka tysięcy zabiegów na układzie żylnym, w tym nowoczesne operacje wewnątrzżylne metodą RF VENEFIT. Od ponad 15 lat wykonuje zabiegi skleroterapii. Przeszedł i systematycznie uczestniczy w kursach z zakresu nowoczesnego leczenia przewlekłej niewydolności żylnej, skleroterapii, wewnątrznaczyniowych metod leczenia niewydolności żylnej (Ablacja RF VENEFIT, VenaSeal, EVLS).

  Zainteresowania zawodowe: szczególne zainteresowanie flebologią.

  Certyfikacja Venaseal

  Zwiń
 • Doświadczenie: absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Ukończył studia menadżerskie w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi. Długoletni pracownik Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie, adiunkt i z-ca kierownika Kliniki Otolaryngologii Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie.

  Wykształcenie:
  praca doktorska (2007) z dziedziny laryngologii dziecięcej. Ukończył liczne kursy i szkolenia z zakresu laryngologii i medycyny estetycznej w Polsce i za granicą potwierdzone certyfikatami.

  Umiejętności:
  konsultacje laryngologiczne, leczenie zachowawcze chorób górnych dróg oddechowych,
  Leczenie operacyjne w zakresie górnych dróg oddechowych: tonsillectomia, adenotomia, tonsillotomia, zamykanie krypt migdałków, septoplastyka, conchoplastyka nosa.
  Endoskopowe (funkcjonalne) operacje zatok obocznych nosa - FESS (FEOZ). Balonoplastyki Zatok (Cewnikowanie Endoskopowe Zatok, CEZ)
  Leczenie chrapania i bezdechów sennych: plastyka podniebienia miękkiego, języczka i nasady języka diatermią radiofalową (Celon, RaVor), techniką PILLAR.
  Operacje w laryngologii dziecięcej: adenotomia, adenotonsillotomia, drenaż uszu w przebiegu wysiękowego zapalenia ucha środkowego, przycinanie wędzidełka języka i wargi.
  Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej (botox) i szeroko pojętych zabiegów rewitalizujących skórę.

  Autor licznych artykułów i publikacji m.in. na temat bezdechu i chrapania. Członek Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów.
  Obecnie niezależny konsultant i chirurg w dziedzinie otorynolaryngologii.

  Zwiń
 • Specjalizacja: II stopień z chirurgii dziecięcejDr n. med. Krzysztof Mozol

  Wykształcenie: Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Od 2004 doktor nauk medycznych. Doktorat uzyskany w Instytucie Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

  Uczestnik licznych kursów z zakresu chirurgii dziecięcej i kardiochirurgii w Polsce i za granicą: w Polskiej Akademii Nauk, na Uniwersytecie w Heidelbergu, Gread Ormond Street Hospital for Children w Londynie. Klinika Kardiochirurgii, Instytut Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, Klinika Kardiochirurgii, University Hospital of Wales Heath Park Cardiff, Cardiac Centre, Swansea.
  Autor licznych publikacji i uczestnik wielu badań naukowych.

  Doświadczenie zawodowe:
  W latach 1991 - 2007 praca na Oddziale Chirurgii Dziecięcej w Szpitalu Bielańskim oraz w Instytucie Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Praca za granicą: Gread Ormond Street Hospital for Children, Cardiac & Transplant Unit w Londynie, Cardiothoracic Department, Morriston Hospital, Swansea NHS Trust, Cardiothoracic Department, University Hospital of Wales, Heath Park, Cardiff & Vale NHS Trust. Obecnie praca w CM LIM i Szpitalu Grupy LUX MED.


  Zwiń
 • Specjalizacja: chirurgia

  Kariera zawodowa:Dr Krzysztof Nowosad Lekarz na  Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego, Kierownik Pracowni Diagnostyki Ultrasonograficznej i Ultrasonografii Zabiegowej. Konsultatnt chirurg i kierownik Polskiej Fundacji Europejskiej Szkoły Onkologii, samodzielny konsultant w dziedzinie chirurgii oraz ultrasonografii.

  Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego potwierdzający kwalifikacje do samodzielnego wykonywania badań USG

  Doświadczenie: Ok. 1500 operacji jako pierwszy operator w zakresie chirurgii ogólnej i laparoskopowej, chirurgii onkologicznej, chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej; około 3000 zabiegów ambulatoryjnych; około 5000 biopsji pod kontrolą USG i 200 drenaży pod kontrolą USG i CT.
  Zwiń
 • Specjalizacja: chirurgia plastyczna, chirurgia ogólna 

  Wykształcenie: Absolwent Akademii Medycznej, doktor nauk medycznych.

  Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Europejskiego i Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej.

  Doświadczenie: Klinika Chirurgii Plastycznej Dr A. Sankowskiego. Adiunkt w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie. Asystent, a później adiunkt Kliniki Chirurgii Ogólnej CMKP w Warszawie.

  Założyciel, przewodniczący, a później opiekun Studenckiego Koła Naukowego przy Klinice Chirurgii Ogólnej CMKP w Warszawie. Opiekun Studenckiego Koła Naukowego przy Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP. Wieloletni nauczyciel akademicki w zakresie chirurgii plastycznej i ogólnej w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego Lekarzy w Warszawie. Wykładowca z zakresu chirurgii plastycznej na Wydziale Kosmetologii dla Lekarzy na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach.
  Krajowy i międzynarodowy konsultant medyczny firmy Q-med. w dziedzinie Macrolane. Krajowy i międzynarodowy konsultant medyczny firmy Allergan w dziedzinie implantów piersi. Autor i współautor licznych publikacji z zakresu chirurgii ogólnej i plastycznej.  Zwiń

  1 z 21

  Własność LUX MED. Aby uzyskać zgodę na publikację kliknij na kontakt

 • dr n. med. Marcin NowakSpecjalizacja: specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej

  Wykształcenie: absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (1994), Specjalizacja z chirurgii plastycznej uzyskana w 2010 roku pod kierunkiem prof. dr hab. med. Józefa Jethona w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w szpitalu im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie; specjalizacja z chirurgii ogólnej II stopnia uzyskana w 2005 roku pod kierunkiem dr Franciszka Adama Walczyńskiego.

  Doświadczenie zawodowe: w latach 1996-2003 asystent oddziału chirurgicznego Szpitala Miejskiego w Otwocku. W latach 2003-2011 asystent, a następnie starszy asystent Kliniki Chirurgii Plastycznej CMKP i Zakładu Chirurgii Plastycznej Endoskopowej szpitala im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie oraz asystent naukowo-dydaktyczny Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Uczestnik wielu zjazdów naukowych, szkoleń i konferencji.

  Zwiń
 • Specjalizacja: chirurgia

  Zwiń
 • Specjalizacja: ortopedia i traumatologia

  Wykształcenie: Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. II stopień specjalizacji z ortopedii i traumatologii  Stopień doktora nauk medycznych, po studiach doktoranckich w Klinice Ortopedii Akademii Medycznej w Warszawie.

  Od 2005 r. członek ISAKOS (International Society of Arthroscopy, Knee Surgery and Orthopaedic Sports Medicine ) oraz wielu polskich ortopedycznych towarzystw naukowych. Od 2009r. członek Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

  Doświadczenie: 0d 1995 r. zajmuje się leczeniem urazów i chorób stawów techniką artroskopową u dorosłych i dzieci. Jako pierwszy w Polsce, wspólnie z prof. dr hab. med. Andrzejem Góreckim wykonał artroskopię stawu biodrowego oraz operację „biodra trzaskającego" techniką artroskopową. Uczestnik licznych kursów, autor prac na temat leczenia chorób i urazów stawów techniką artroskopową. w latach 1993-1994 stypendysta, a następnie instruktor AGA ( Arbeitsgemeintschaft fuer Arthroskopie).


  Zwiń
 • Specjalizacja: specjalista chirurgii ogólnej

  Wykształcenie: absolwent Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego  Doświadczenie kliniczne: lekarz Oddziału Klinicznego Chirurgii Ogólnej, Przewodu Pokarmowego i Onkologicznej Szpitala im. Profesora Orłowskiego w Warszawie (od 2004 roku), prywatna praktyka lekarska (od 2009 roku), lekarz Szpitala LUX MED w Warszawie (od 2012 roku).

  Szkolenia i kursy: liczne szkolenia i kursy z małoinwazyjnych (laparoskopowych I wideoskopowych) sposobów leczenia przepuklin pachwinowych i brzusznych oraz staże odbyte za granicą, m.in. w Londynie i w Monachium.

  Przynależność do towarzystw medycznych: The European Hernia Society (EHS) - Europejskie Towarzystwo Przepuklinowe

  Publikacje: autor i współautor licznych publikacji polskich I zagranicznych z chirurgii ogólnej

  Wykonywane operacje: małoinwazyjne (laparoskopowe i wideoskopowe) operacje przepuklin pachwinowych i brzusznych, klasyczne (otwarte) operacje naprawcze przepuklin pachwinowych i brzusznych.


  Zwiń
 • Specjalizacja: specjalista chirurgii ogólnej

  Wykształcenie:
  Warszawski Uniwersytet Medyczny,

  Doświadczenie:
  Klinika Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Klinika Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Onkologicznej Szpitala im. W. Orłowskiego w Warszawie.

  Szczególne zainteresowania chirugiczne: metody laparoskopowe leczenia przepuklin pachwinowych, pooperacyjnych oraz guzów łagodnych i nowotworowych jelita grubego. Chirurgia laproskopowa pęcherzyka zółciowego, operacje żylaków.

  Autor i współautor wielu prac naukowych z zakresu chirurgii wątroby, flebologii oraz chirurgii jelita grubego.
  Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Sekcji Wideochirurgii Towarzystwa Chirurgów Polskich.

  Hobby:
  fotografia, muzyka, sport.

  Zwiń
 • Specjalizacja: chirurgia ogólna, chirurgia klatki piersiowej.

  Doświadczenie:
  Klinika Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, Klinika Nowotworów Płuca i Klatki Piersiowej Centrum Onkologii w Warszawie.

  Dodatkowe umiejętności: Diagnostyka i chirurgia endoskopowa tchawicy i oskrzeli, biopsje cienkoigłowe guzów płuca i śródpiersia.  Zwiń
 • Specjalizacja: chirurgia

  Zwiń
 • Specjalizacja: Specjalista chirurgii plastycznej

  Wykształcenie: Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej na Wydziale Lekarskim, I stopień specjalizacji z ortopedii i chirurgii urazowej, II stopień specjalizacji z Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, doktor nauk medycznych.

  Członek m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, The International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS).

  Doświadczenie: odbyła staże m.in. na Oddziale Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, w Klinikach: Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Monachium, Onkologii w Szpitalu de la Salpetriere w Paryżu, Chirurgii Ręki w Bremen, Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej w Szpitalu Saint Louis w Paryżu. Ambasador marki Macrolane w Polsce. Autorytet w chirurgii plastycznej z ogromnym doświadczeniem w wykonywaniu zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej twarzy i piersi.

  Zapis chata z dr Małgorzatą Chomicką - Jandą


  Zwiń

  1 z 24

  Własność LUX MED. Aby uzyskać zgodę na publikację kliknij na kontakt

 • Specjalizacja: ginekologia, endokrynologia, medycyna przeciwstarzeniowa.

  Wykształcenie:
  Akademia Medyczna w Łodzi, Doktor Nauk Medycznych w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia.

  Doświadczenie:
  Stażystka w Sanatorium Profilaktyczno-Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Sokolnikach, stażystka w ZOZ
  Matki i Dziecka w Łodzi, Asystentka w ZOZ w Pabianicach na Oddziale Ginekologii i Położnictwa, Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, Klinika Chirurgii Ginekologicznej, Poradnia Ginekologii Wieku Rozwojowego, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej przy Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. WAM, NZOZ Specjalistyczny Gabinet Lekarski ONE-MED Małgorzata Jędrzejczyk.

  Założycielka Polskiego Towarzystwa Medycyny i Ratownictwa Górskiego, Członek Komisji Medycznej Polskiego Związku Alpinizmu, uczestniczka wielu kursów i szkoleń.

  Udziela konsultacji z zakresu ginekologii, również ginekologii dziecięcej, ginekologii endokrynologicznej oraz endokrynologii.
  W ramach wyżej wymienionych konsultacji zajmuje się prowadzeniem ciąży, diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń hormonalnych ze szczególnym uwzględnieniem zaburzeń miesiączkowania okresu rozwojowego, menopauzy, zaburzeń hormonalnych u kobiet w ciąży. Wykonuje również drobne zabiegi ginekologiczne, w tym także plastykę okolic krocza (warg sromowych).

  Zainteresowania:
  Medycyna górska, turystyka górska, narciarstwo skiturowe.

  Zwiń
 • Specjalizacja: Endokrynologia

  Zwiń
 • Specjalizacja: ginekolog położnik

  Zwiń
 • Specjalizacja: specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

  Wykształcenie: Absolwent Akademii Medycznej w Kijowie. Specjalista z ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Ukraińskim Naukowo-Badawczym Instytucie Traumatologii i Ortopedii. Posiada stopień doktora nauk medycznych, po studiach doktoranckich w Klinice Ortopedii Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizacja z ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Klinice Ortopedii Akademii Medycznej w Warszawie w roku 2006.

  Doświadczenie:  Od 1995r. zajmuje się leczeniem chorób wrodzonych i nabytych układu lokomocji u dzieci i nastolatków. Od roku 2000 zajmuje się chirurgicznym leczeniem chorób stóp u dorosłych i dzieci. Starszy asystent Katedry i Kliniki Ortopedii WUM Oddziału Dziecięcego. Specjalizuje się w leczeniu chorób wrodzonych takich jak:  choroby stawów biodrowych u dzieci z konsekwencjami u dorosłych, choroby stóp u dzieci,  zniekształcenia klatki piersiowej (klatka lejkowata, klatka kurza), zniekształcenia kończyn u dzieci i nastolatków, nawykowe zwichnięcia rzepki u dzieci i nastolatków, pourazowe zniekształcenia kończyn u dzieci i dorosłych, diagnostyką i leczeniem chorób stóp u dzieci i dorosłych (niestabilność stopy, paluch koślawy, palce młotkowate (szponiaste) oraz USG stawów biodrowych sp. Grafa u noworodków wraz z konsultacją specjalistyczną.

  Przeprowadzane zabiegi: operacja Ponsetti, rekonstrukcje stóp u noworodków i dzieci: leczenie stopy końsko szpotawej - tkanki miękkie, rekonstrukcje stóp u dzieci: leczenie stopy końsko-szpotawej - tkanki miękkie i układ kostny, usunięcie wyrośli chrzęstno - kostnych, chirurgiczne leczenie torbieli kostnych i tkanek miękkich u dzieci i dorosłych, podanie BOTOXu domięśniowo u dzieci i spastyków, chirurgiczne leczenie niestabilności stawu skokowego u dorosłych, chirurgiczne leczenie palucha koślawego, chirurgiczne leczenie palców młotkowatych, szponiastych stopy, usunięcie torbieli stóp.

  Zwiń
 • Specjalizacja: chirurgia

  Zwiń
 • dr n. med. Piotr BojarskiDr n. med. Piotr Bojarski - ma wieloletnie doświadczenie w neurochirurgii i neurotraumatologii. Przeprowadził samodzielnie ponad 2500 operacji. Specjalizuje się w leczeniu operacyjnym chorób naczyniowych mózgu (tętniaków, naczyniaków tętniczo-żylnych i jamistych), guzów mózgu i rdzenia, dyskopatii szyjnej i lędźwiowej, wodogłowia, jamistości rdzenia, zespole Chiari I oraz w leczeniu spastyczności i urazach czaszkowo-mózgowych.

  Dr n. med. Piotr Bojarski jest starszym wykładowcą w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. 25 lat pracował w Klinice Neurochirurgii I Wydziału Lekarskiego na Banacha, zaś obecnie w Klinice Neurochirurgii II WL w Szpitalu Bielańskim. Wykształcił wiele pokoleń studentów i lekarzy w ramach szkolenia podyplomowego. Przez ponad 15 lat był stałym konsultantem Kliniki Neurologii WUM. Ukończył szereg kursów krajowych i zagranicznych, prowadził szkolenia i wykłady z neurochirurgii w kraju i za granicą.

  Zwiń
 • Specjalizacja: chirurgia dziecięca, urologia dziecięca

  Wykształcenie: Absolwent II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizacja II stopnia z chirurgii dziecięcej, doktor nauk medycznych.

  Członek wielu organizacji i towarzystw, m.in.: Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych, European Society for Pediatric Urology i The International Federation of Pediatric and Adolescent Gynecology.

  Doświadczenie: odbył staże m.in. w Klinice Pediatrii Hospital for Sick Children w Londynie, Klinice Chirurgii Dziecięcej Medizinische Hochschule w Hannoverze, Klinice Urologii Dziecięcej w Kobe Children's Hospital w Kobe, Babies & Children's Hospital w Nowym Yorku, College of Physician & Surgeons Columbia University w Nowym Yorku. Laureat nagrody Ministra Zdrowia za współautorstwo książki "Zakażenia układu moczowego".
  Autor i współautor ponad 120 publikacji.

  Zainteresowania zawodowe: prenatalne rozpoznanie wad wrodzonych układu moczowo-płciowego i postnatalne postępowanie diagnostyczno-terapeutyczne, chirurgia rekonstrukcyjna wad wrodzonych układu moczowo-płciowego, zabiegi małoinwazyjne (endourologia i laparoskopia) u dzieci.  Zwiń
 • Specjalizacja: II stopień ginekologii i położnictwa, nadspecjalizacja  ginekologia onkologiczna

  Wykształcenie : Absolwent I Wydziału Lekarskiego AM w Warszawie; Doktorat w Centrum Onkologii w Warszawie na temat leczenia guzów jajnika o granicznej złośliwości; Dyplom Europejski Laparoskopii Operacyjnej Uniwersytetu w Clermont-Ferrand we Francji;

  Członek Polskie Towarzystwo Ginekologiczne, Polskie Towarzystwo Ginekologii Onkologicznej, European Society for Gynecologic Endoscopy, American Association of Gynecologic Laparoscopist, International Society for Gynecologic Cancer

  Doświadczenie: doświadczenie w zakresie ginekologii operacyjnej z zastosowanie technik małoinwazyjnych i klasycznych, histeroskopia diagnostyczna i operacyjna, chirurgia nowotworów narządów płciowych kobiecych, ultrasonografie i diagnostyka ginekologiczna, zastosowanie chirurgii małoinwazyjnej w ginekologii i ginekologii onkologicznej.

  Autor prac naukowych w piśmiennictwie polskim i zagranicznym w dziedzinie ginekologii onkologicznej. Stypendysta Rządu Francuskiego w zakresie laparoskopii operacyjnej w ginekologii.

  Zwiń
 • Specjalizacja: specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej.

  Umiejętności:
  leczenie operacyjne: zmian skórnych, przepuklin, chirurgia sutka, laparoskopowe operacje pęcherzyka żółciowego, laparoskopia diagnostyczna, chirurgia żołądka i jelita, laparoskopowe i konwencjonalne operacje jelita grubego i odbytnicy (nowotwory, uchyłkowatość, choroby zapalne). Leczenie chirurgiczne: przetok i szczelin odbytu (w tym Botox), leczenie żylaków odbytu: ligatura Barrona (tzw."podwiązywanie"), operacja Longo, chirurgia klasyczna.

  Zwiń
 • Specjalizacja: chirurgia onkologiczna

  Zwiń
 • dr n. med. Sadegh ToutounchiSpecjalizacja: chirurgia ogólna, II stopień specjalizacji - chirurgia naczyniowa

  Wykształcenie: Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Uczestniczył w wielu kursach i szkoleniach z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej.

  Doświadczenie: Pracownik Samodzielnego Publicznego Centralnego Szpitala Klinicznego w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu operacji w zakresie chirurgii. Przyjmuje pacjentów od 16 roku życia.

  Zwiń
 • Specjalizacja: specjalista neurochirurg

  Wykształcenie: Akademia Medyczna w Warszawie I Wydział Lekarski, dr n. med., specjalista neurochirurg

  Doświadczenie: Klinika Neurochirurgii II Wydział Lekarski Warszawski Uniwersytet Medyczny Szpital Bielański, Klinika Neurochirurgii Szpital MSW w Warszawie, Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN, prywatna praktyka w ramach której współpracuje z Grupą LUX MED., członek Polskiego Towarzystwa Neurochirurgicznego oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa, współautor kilku publikacji i wystąpień naukowych, uczestnik międzynarodowych szkoleń dotyczących chirurgii kręgosłupa przeprowadzonych w Niemczech, wykonuje operacje z zakresu neurochirurgii w tym z zakresu chirurgii kręgosłupa


  Zwiń

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności