Powiększ czcionkę:

Drukuj
Szpital > Aktualności

Bieżące

  • Uprzejmie informujemy, że dn. 7.10.2017 (sobota) w Szpitalu LUX MED nie będą odbywały się pobrania badań laboratoryjnych. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia wynikające z tej zmiany.
  • Profesor Mario Igor Rossello - światowej sławy chirurg, specjalizuje się w urazach, deformacjach oraz wadach wrodzonych ręki.
  • Magazyn o zdrowiu Radia Polska Live wyemitował rozmowę z jednym z naszych czołowych chirurgów, specjalistą chirurgii żył, flebologiem.Główny temat rozmowy to choroby żył. Wywiad dostępny pod tym linkiem.Więcej na temat lek. med. Jarosława Rosochackiego przeczytasz
  • Uprzejmie informujemy, że od 1. września br. zmienia się organizacja pracy recepcji w szpitalu.Rejestracja Pacjentow, która odbywała do tej pory na parterze, została przeniesiona na 1. piętro szpitala. Odbiór wyników badań laboratoryjnych, histopatologicznych, RTG oraz rejestracja wszelkich usług z wyłączeniem badań MRI, będzie możliwa jedynie na pierwszym piętrze.Zmianom ulegną także godziny pracy szpitala i punktu odbioru wyników badań:
  • Od 01.09.2016 r. pracownia RTG w Szpitalu LUX MED przy ul. Puławskiej 455 będzie czynna w godzinach:Poniedziałek - Piątek 8.00 -20.00 Sobota 8.00 -13.00 Niedziela - pracownia RTG nieczynna Rejestracja Pacjentów odbywa się na Ip. w szpitalu.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności