Powiększ czcionkę:

Drukuj

Nagrody i Wyróżnienia

Nagrody SuperbrandsLUX MED Superbrands


LUX MED był wielokrotnie (2007, 2009, 2010, 2012, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018) nagradzany jako jedna z najsilniejszych wizerunkowo marek zdobywając tytuły: Superbrands, Created in Poland Superbrands oraz Business Superbrands.

Gwiazda Jakość Obsługi
Gwiazda Jakości Obsługi

Grupa LUX MED otrzymała nagrodę „Gwiazda Jakość Obsługi 2015". Wcześniej Godło "Jakość Obsługi" było nam przyznawane w latach 2008, 2009, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018. Wyróżnienie to jest dla nas szczególnie ważne, ponieważ o przyznaniu nagrody decydują sami Pacjenci. Cieszymy się, że docenili Państwo profesjonalizm i zaangażowanie naszego personelu. To dzięki Wam Grupa LUX MED regularnie znajduje się na liście „TOP 100 najprzyjaźniejszych firm w Polsce" tworzonej wyłącznie w oparciu o głosy konsumentów.
Marka Godna Zaufania
LUX MED Marka Godna Zaufania

LUX MED został wyróżniony w 2016 roku godłem „Marka godna zaufania" w kategorii Opieka medyczna dla biznesu. Nagroda została przyznana na podstawie ogólnopolskiego badania przeprowadzonego na zlecenie miesięcznika „My Company Polska" (Tarsago Polska) przez instytut badawczy Millward Brown. Polscy przedsiębiorcy w badaniu wskazywali spontanicznie marki biznesowe, którym najbardziej ufają.lider_informatyki_2016

Lider Informatyki

Grupa LUX MED dwukrotnie została nagrodzona tytułem Lidera Informatyki w kategorii Opieka Zdrowotna: w roku 2011 oraz 2016. Wyróżnienie zostało przyznane za szerokie zastosowanie nowoczesnych rozwiązań IT, które przekładają się na efektywność i jakość działalności Grupy.
System informatyczny w Grupie LUX MED jest obecnie w pełni zintegrowany. Jego ujednolicenie nastąpiło po zakończonej w 2009 roku integracji sieci medycznych wchodzących w skład Grupy. Od tego momentu systematycznie wdrażane są nowe funkcjonalności, które przekładają się na bezpieczeństwo i standard obsługi pacjentów. Platforma telemedyczna LUX MED,  działająca od 2014 roku i systematycznie jest rozbudowywana o nowe funkcjonalności, umożliwia m.in. realizację telekonsultacji medycznych za pośrednictwem czatów tekstowych, audio oraz wideo.


Złota Idea 2010

Grupa LUX MED zdobyła Złotą Ideę za kampanię informacyjną na temat otwarcia Szpitala Grupy LUX MED. W minionej edycji do konkursu zgłoszonych zostało blisko 500 reklam. Przez cały rok internauci oddawali głosy poprzez stronę internetową, co pozwoliło wyłonić laureatów. Spośród laureatów kilkudziesięcioosobowe Jury, w którego skład wchodzą uznane postacie ze świata reklamy oraz przedstawiciele firm odnoszących sukcesy na rynku polskim i międzynarodowym, wyłoniło zwycięzców konkursu Idea Awards 2010.Celem konkursu, który istnieje już 20 lat i jest pierwszym konkursem reklamy w Polsce, jest ciągłe podnoszenie standardów reklam na polskim rynku. Idea Awards jest jedynym konkursem, który nagradza zleceniodawców.Liderzy Medycyny - Akademia Medycyny Rodzinnej oraz Akademia dla Pielęgniarek i Położnych

Akademia Medycyny Rodzinnej Grupy LUX MED oraz Akademia dla Pielęgniarek i Położnych Grupy LUX MED zostały wyróżnione w prestiżowym konkursie Sukces Roku w Ochronie Zdrowia - Liderzy Medycyny. Wyróżnienie przyznano w kategorii Lider Roku 2010 w Ochronie Zdrowia - działalność edukacyjno-szkoleniowa, w XI edycji konkursu, organizowanego corocznie przez miesięcznik „Menedżer Zdrowia" i wydawnictwo Termedia.
Akademia Medycyny Rodzinnej Grupy LUX MED to program ustawicznego kształcenia lekarzy różnych specjalizacji zatrudnionych w centrach medycznych należących do Grupy LUX MED. W ciągu roku odbywają się dwie Akademie dla lekarzy, wiosną i jesienią, oraz jedna Akademia dla Pielęgniarek i Położnych. Do uczestnictwa w zajęciach Akademii uprawnieni są wszyscy lekarze współpracujący z Grupą. Uczestnicy kursów otrzymują punkty edukacyjne Okręgowej Izby Lekarskiej.


Certyfikat Użyteczna Strona

LUX MED jest pierwszą firmą medyczną wyróżnioną prestiżowym Certyfikatem Użyteczna Strona, przyznawanym firmom, których serwisy WWW są najbardziej przyjazne użytkownikom. Audytowi przeprowadzanemu przez wyspecjalizowane grono ekspertów poddawane są takie zagadnienia jak. intuicyjna nawigacja, czytelność i spójność treści, obecność w wyszukiwarkach, czy szybkość ładowania strony. Badania poszczególnych zakresów użyteczności wykonywane są przy wykorzystaniu najnowocześniejszych narzędzi internetowych, a także badań satysfakcji użytkowników. Ważnym elementem programu „Użyteczna Strona", prowadzonego przez Nowoczesną Firmę i Fundację Obserwatorium Zarządzania jest wskazanie i nagrodzenie tych firm, które w odpowiedzi na potrzeby użytkowników, zadbały o jak najlepszą funkcjonalność swoich stron internetowych. W tegorocznej edycji rygorystyczne kryteria oceny spełniły tylko trzy firmy, w tym LUX MED.
Mistrz Biznesu

Grupa LUX MED została laureatem nagrody "Mistrz Biznesu" w kategorii Handel i Usługi.
Organizatorami konkursu są miesięcznik Businessmen.pl i Wydawnictwo Migut Media SA. To już druga edycja konkursu, którego celem jest nagardzanie innowacyjnych firm będących przykładem doskonale przebytej ścieżki rozwoju. W składzie niezależnej kapituły konkursu znalało się wiele znanych i poważanych osobistości ze świata biznesu, polityki, finansów, prawa i mediów. Konkurs charakteryzuje szerokie spektrum kryteriów, nie tylko wyniki ekonomiczne, ale również nowatorska wizja czy społeczna odpowiedzialność biznesu.
Przedsiębiorstwo Fair Play

Wśród wyróżnień LUX MED jest tytuł „Przedsiębiorstwa Fair Play" przyznawany przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym. Firmy legitymujące się tytułem „Przedsiębiorstwa Fair Play" świadczą swoim przykładem jak odnosić sukcesy gospodarcze, jednocześnie postępując etycznie wobec otoczenia. Przedmiotem ocen w programie opracowanym przy wsparciu Krajowej Izby Gospodarczej są takie zagadnienia jak: relacje z konkurencją, stosunki z klientami oraz dostawcami, sposób załatwiania reklamacji, skarg i wniosków, terminowość wywiązywania się ze zobowiązań wobec kontrahentów i regulowania należności wobec skarbu państwa, stosunki z pracownikami panujące w firmie (warunki i bezpieczeństwo w miejscu pracy, świadczenia socjalne, podnoszenie kwalifikacji pracowników itd.), wrażliwość społeczna (działalność charytatywna, społeczna) oraz stosunek firmy do środowiska naturalnego.Najlepszy Partner w Biznesie


LUX MED może się poszczycić tytułem „Najlepszego Partnera w Biznesie przyznawanym przez magazyn ekonomiczny „Home&Market". Nagroda podkreśla wiarygodność i rzetelność w relacjach z kontrahentami. Otrzymują ją przedsiębiorstwa, które spełniają wysokie standardy współpracy biznesowej.


Solidny Pracodawca

Solidny Pracodawca LUX MED otrzymał tytuł "Solidny Pracodawca 2017". Zostaliśmy docenieni m.in. za rzetelne przestrzeganie prawa pracy, terminowość, warunki socjalne, programy HR-owe oraz politykę personalną nastawioną na rozwój Pracowników, a także działania prospołeczne.
Jury konkursu podjęło decyzję w oparciu o szczegółową ankietę uwzględniającą wszystkie aspekty zarządzania personelem, a także prezentację dotyczącą naszych działań na rzecz Pracowników m.in. projektów edukacyjnych (akademii, ścieżek rozwoju), badań opinii, akcji społecznych oraz naszej fundacji. Podczas oceny pod uwagę brane były także opinie instytucji zewnętrznych.


W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności