Powiększ czcionkę:

Drukuj

Marki Grupy LUX MED

LUX MED

LUX MEDLUX MED oferuje kompleksową opiekę medyczną - ambulatoryjną, diagnostyczną i szpitalną. Dysponuje siecią 92 centrów medycznych w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Szczecinie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Bydgoszczy, Katowicach, Olsztynie, Gorzowie Wielkopolskim, Elblągu, Kostrzynie nad Odrą, Opolu, Toruniu, Rzeszowie i Tychach. Współpracuje też z ok. 1600 placówkami partnerskimi w całym kraju. LUX MED wyznacza wysokie standardy usług na każdym etapie kontaktów z Pacjentem. Profesjonalizm i podejście do zagadnień jakości oraz bezpieczeństwa potwierdzają Certyfikowane Systemy Zarządzania ISO (zarządzanie jakością, bezpieczeństwo informacji).

LUX MED był wielokrotnie nagradzany i honorowany prestiżowymi wyróżnieniami, m.in.: nagroda Jakość Obsługi, tytuł Lidera Informatyki w kategorii Opieka medyczna, Superbrands przyznawany najsilniejszym markom na polskim rynku, a także Najlepszy Partner w Biznesie przyznawany przez magazyn ekonomiczny „Home&Market".


Medycyna Rodzinna

Medycyna Rodzinna

Medycyna Rodzinna powstała w 1998 z inicjatywy warszawskich lekarzy. Dziś pod tą marką działają 24 placówki w największych miastach Polski. Medycyna Rodzinna świadczy usługi dla Klientów korporacyjnych w ramach abonamentów dla pracowników, współpracuje też z firmami ubezpieczeniowymi oraz NFZ (kontrakt na podstawową opiekę zdrowotną). Opieką Medycyny Rodzinnej objętych jest ponad 300 000 Pacjentów, w tym ok. 200 000 Pacjentów w ramach NFZ.

Więcej informacji: www.medycynarodzinna.plLUX MED Diagnostyka

LUX MED Diagnostyka

LUX MED Diagnostyka jest jednym z największych usługodawców diagnostyki obrazowej w Polsce - posiada 33 placówki w 21 miastach. W centrach diagnostycznych wykonywane są badania tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego, RTG oraz mammograficzne (także w ramach mobilnej mammografii na terenie całego kraju - LUX MED Diagnostyka dysponuje 15 mammobusami). Marka oferuje Pacjentom wysoki poziom usług, a partnerom biznesowym efektywne kosztowo rozwiązania outsourcingu medycznego i teleradiologii.

Więcej informacji


LUX MED Ubezpieczenia

LUX MED UbezpieczeniaPod marką LUX MED Ubezpieczenia Grupa prowadzi działalność ubezpieczeniową jako oddział szwedzkiego towarzystwa LMG Försäkrings AB. Oferta obejmuje ubezpieczenia na wypadek poważnego zachorowania, kosztów leczenia szpitalnego, następstw nieszczęśliwych wypadków oraz leczenia ambulatoryjnego.

Więcej informacji
PROFEMED

PROFEMED

PROFEMED to sieć specjalistycznych przychodnii lekarskich, których oferta skierowana jest do Pacjentów indywidualnych, nieposiadających abonamentów medycznych. Placówki działają w oparciu o najwyższe standardy lidera prywatnej opieki medycznej w Polsce - Grupy LUX MED. Dzięki temu Pacjenci mają dostęp do kompleksowej opieki medycznej i nowoczesnej infrastruktury. W palcówkach świadczymy usługi z zakresu konsultacji lekarskich, badań diagnostycznych, stomatologii, rehabilitacji oraz medycyny estetycznej.

Więcej informacji: www.profemed.pl
Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny Tabita

TabitaOśrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny Tabita to dynamicznie rozwijająca się placówka całodobowej opieki dla osób starszych, samotnych oraz Pacjentów w każdym wieku wymagających stałej specjalistycznej opieki, a także rehabilitacji. Znajdziecie nas Państwo w Konstancinie Jeziornie - podwarszawskiej miejscowości o tradycjach uzdrowiskowych sięgających XIX wieku. Ta lokalizacja sprawia, że nasi Pensjonariusze przebywają blisko Warszawy (niecałe 20 km), a jednocześnie z dala od zgiełku wielkiej aglomeracji. Ośrodek zlokalizowany jest w pięknym, zabytkowym budynku z początków XIX wieku, który został rozbudowany w ostatnich latach. Do dyspozycji naszych Pensjonariuszy mamy komfortowo wyposażone pokoje jedno i dwuosobowe, każdy wyposażony w system przywoławczy. Budynki położne są na kilkuhektarowej działce, pokrytej sosnowym starodrzewiem. Przez nasz teren malowniczo wije się rzeczka Jeziorka. Oferujemy nowoczesną, pozbawioną barier architektonicznych infrastrukturę dostosowaną do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych. Ośrodek dysponuje również pokojami gościnnymi na potrzeby Rodzin naszych Pensjonariuszy. Daje to możliwości spędzenia kilku dni, np. w czasie urlopu w towarzystwie osób najbliższych, które ze względu na stan zdrowia zdecydowały się zamieszkać w naszym ośrodku.

Więcej informacji: www.tabita.waw.pl


MegaMed

MegaMed

Obecny w naszej Grupie od grudnia 2012 roku MegaMed zapewnia opiekę medyczną ponad 55 tysiącom Pacjentów, w 16 ośrodkach zlokalizowanych w woj. łódzkim, zachodnio-pomorskim, opolskim i dolnośląskim. Wśród Pacjentów MegaMedu jest aż 20 tysięcy pracowników Polskiej Grupy Energetycznej. Spółka świadczy usługi z zakresu opieki ambulatoryjnej oraz chirurgii jednego dnia, również w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Pacjentami MegaMedu są klienci indywidualni i korporacyjni. MegaMed ma szeroką bazę diagnostyczną: laboratoryjną, rentgenowską i ultrasonograficzną.
Carolina Medica Center


Carolina Medical Center


W grudniu 2013 roku do naszej Grupy dołączyła Carolina Medical Center - jeden z najnowocześniejszych ośrodków leczenia ortopedycznego w Europie. Zespół CMC składa się ze specjalistów ortopedii, neurochirurgii, reumatologii, diagnostyki obrazowej i rehabilitacji. W szpitalu mieści się nowoczesny blok operacyjny z czterema salami operacyjnymi i wysokospecjalistyczne ortopedyczne centrum diagnostyki obrazowej wyposażone w rezonans magnetyczny, tomograf komputerowy, USG oraz dwa aparaty RTG, a także centrum diagnostyki funkcjonalnej. Ponadto w CMC znajduje się poliklinika i centrum rehabilitacyjne i treningowe, a przez 7 dni w tygodniu działa całodobowy ostry dyżur urazowo-ortopedyczny.

Więcej informacji: www.carolina.pl


Magodent

Magodent
W 2015 roku do Grupy LUX MED dołaczył Magodent, który prowadzi w Warszawie ambulatoryjną placówkę onkologiczną oraz dwa szpitale specjalizujące się w onkologii. Szpital onkologiczno-kardiologiczny przy ul Fieldorfa 40 oferuje przede wszystkim kompleksowe leczenie onkologiczne, w tym chirurgię onkologiczną i chemioterapię, a także opiekę nad chorymi również z innymi schorzeniami, tj. kardiologicznymi, hematologicznymi, ginekologicznymi i urologicznymi. Drugi szpital - onkologiczno-hematologiczny - zlokalizowany jest przy ul św. Wincentego 103. Przy ulicy Narbutta 83 działa zakład rehabilitacji z przychodnią specjalistyczną.

Więcej informacji: www.magodent.pl


EURODENTAL

Na początku 2016 roku do Grupy LUX MED dołączyło Centrum Stomatologiczne EURODENTAL, które od ponad 25 lat oferuje szeroki zakres usług dentystycznych, obejmujących m.in. implantologię, protetykę, rekonstrukcje, periodentologię, ortodoncję oraz diagnostykę. EURODENTAL to 5 przychodni specjalistycznych, zlokalizowanych na terenie Warszawy i okolic. W placówkach pracuje wysoce wykwalifikowany personel medyczny, wykorzystujący specjalistyczne urządzenia medyczne i materiały stomatologiczne prestiżowych firm. Jest to pierwsza w Europie Środkowowschodniej klinika dentystyczna, która jako prywatny gabinet dentystyczny wprowadziła System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000, który gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

Więcej informacji: www.eurodental.pl


W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności