Powiększ czcionkę:

Drukuj

LUX MED jest częścią Bupa

W kwietniu 2013 r. w wyniku sfinalizowania zawartej w grudniu 2012 r. transakcji przejęcia od Mid Europa Partners, Grupa LUX MED weszła w skład Bupa, międzynarodowej grupy działającej na rynku opieki zdrowotnej, obsługującej 22 mln Klientów, zatrudniającej 70 000 osób, obecnej m.in. w Wielkiej Brytanii, Australii, Hiszpanii, Nowej Zelandii oraz Stanach Zjednoczonych, a także w Arabii Saudyjskiej, Hongkongu, Indiach, Tajlandii, Chinach i w krajach Ameryki Łacińskiej.

Bupa ma doświadczenie w ubezpieczeniach zdrowotnych, medycynie pracy, profilaktyce i poradnictwie zdrowotnym, w zarządzaniu szpitalami, prowadzeniu przychodni oraz domów opieki dla osób w podeszłym wieku. Bupa osiąga też sukcesy w zarządzaniu zintegrowanymi usługami zdrowotnymi, co sprzyja poprawie jakości świadczeń, a także sprawia, że opieka zdrowotna staje się bardziej dostępna. W Hiszpanii na przykład, Bupa prowadzi zintegrowaną działalność obejmującą ubezpieczenia, szpitale, przychodnie lekarskie i gabinety stomatologiczne.

Ponadto Bupa angażuje się we współpracę z innymi uczestnikami rynku zdrowia, w tym między innymi państwowymi systemami opieki zdrowotnej, innymi towarzystwami ubezpieczeniowymi i świadczeniodawcami. Na przykład w Hiszpanii i w Wielkiej Brytanii dzięki partnerstwu publiczno-prywatnemu, Bupa zapewnia opiekę pozaszpitalną oraz długoterminową na rzecz systemu publicznej opieki zdrowotnej.

Bupa wyróżnia się tym, że reinwestuje zyski, aby doskonalić opiekę zdrowotną i udostępniać ją coraz większej liczbie Pacjentów. Sześćdziesiąt lat temu Bupa powstała, aby pomóc zapobiegać, łagodzić skutki i leczyć wszelkiego rodzaju choroby. Dzisiaj Bupa konsekwentnie pomaga ludziom prowadzić dłuższe, zdrowsze i szczęśliwsze życie.

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie www.bupa.com (w języku angielskim).

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności