Powiększ czcionkę:

Drukuj

Certyfikowane Systemy Zarządzania

 • Certyfikat ISO 27001Od 2007 roku LUX MED utrzymuje certyfikowany na zgodność z normą ISO/IEC 27001:2013 System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, gwarantujący, że systemy zarządzania placówkami odpowiadają najwyższym standardom i międzynarodowym normom, co potwierdzane jest na corocznych niezależnych audytach.

  Certyfikat potwierdzający zgodność Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji z normą ISO/IEC 27001:2013 ma dla LUX MED szczególną wartość. Znaczącą część informacji przetwarzanych w spółce stanowią bardzo wrażliwe informacje medyczne zawierające m.in. dane medyczne i osobowe Pacjentów - ich gromadzenie, przetwarzanie i przechowywanie jest obwarowane rygorystycznymi wymaganiami prawnymi i restrykcyjnymi procedurami wewnętrznymi.

  Mimo że certyfikat ISO/IEC 27001:2013 dotyczy zarządzania ogółem informacji w firmie, w przypadku LUX MED jest poświadczeniem wyjątkowej dbałości nie tylko o informacje korporacyjne, lecz przede wszystkim o dane bezpośrednio dotyczące Pacjentów - ich zdrowia, bezpieczeństwa i prywatności.

  Zwiń
 • Certyfikat ISO 9001Grupa LUX MED wdrożyła i utrzymuje System Zarządzania Jakością oraz standardy świadczenia usług medycznych na najwyższym poziomie. W codziennej działalności absolutnym priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort Pacjentów, co znajduje odzwierciedlenie nie tylko w misji, wizji i wartościach, ale także w indywidualnie ustalanych celach jakościowych.

  W regularnym cyklu placówki Grupy LUX MED poddawane są zewnętrznym audytom mającym na celu potwierdzenie zgodności wdrożonego Systemu Zarządzania Jakością z normą ISO 9001:2015 w zakresie udzielania ambulatoryjnych świadczeń zdrowotnych: profilaktyki, diagnostyki obrazowej, diagnostyki endoskopowej, leczenia, rehabilitacji, medycyny pracy oraz stomatologii

  Potwierdzeniem wysokiej oceny działań jakościowych Grupy LUX MED mogą być także wyniki regularnie prowadzonych badań poziomu satysfakcji Klientów, którzy jakość świadczonych usług oceniają bardzo wysoko. Prowadzone są także regularne audyty wewnętrzne, których wyniki przekładają się na działania naprawcze, korygujące i zapobiegawcze, służące ciągłemu doskonaleniu Grupy LUX MED.

  Zwiń

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności