Powiększ czcionkę:

Drukuj
Dla Pacjentów > Nasi lekarze

Lekarze Grupy LUX MED

Profesjonalny zespół medyczny

Lekarze Grupy LUX MEDW Centrach Medycznych Grupy LUX MED Pacjentami opiekuje się przeszło 6000 doświadczonych lekarzy, reprezentujących 40 specjalności medycznych. W ich gronie jest niemal 1000 profesorów i doktorów nauk medycznych. Profesjonalizm i wysoki poziom medyczny jest dla nas priorytetem. Wszyscy lekarze pracujący w LUX MED stale poszerzają i doskonalą swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnego typu sympozjach i konferencjach np. międzynarodowych szkoleniach dotyczących bezpieczeństwa Pacjenta. Każdy Pacjent przychodząc do Centrów Medycznych LUX MED obdarza nas kredytem zaufania, a to zobowiązuje. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Pacjentom nie tylko dostęp do najlepszej bazy diagnostycznej, ale również najwybitniejszych specjalistów medycyny.

Rada Naukowa

Merytoryczny nadzór nad pracą lekarzy sprawuje Rada Naukowa, której członkami są zatrudnieni w LUX MED profesorowie i docenci posiadający nie tylko zaszczytne tytuły, ale i duże doświadczenie oraz imponujący dorobek naukowy. Rada Naukowa ustala zasady konsultacji w poszczególnych specjalizacjach medycznych, określa i ocenia standardy postępowania lekarskiego w przypadku określonych chorób i dolegliwości. Wypracowywane przez Radę Naukową standardy gwarantują najwyższą jakość usług medycznych świadczonych w naszych placówkach. Członkowie Rady Naukowej - zobacz więcej.

Grafik pracy lekarzy

Grafik pracy lekarzy przedstawiony poniżej ma jedynie charakter poglądowy i nie pokazuje wolnych terminów wizyt lekarskich. Nie uwzględnia on również zmian związanych z urlopami lekarzy, zastępstwami i innymi nieprzewidzianymi okolicznościami. Jednocześnie zachęcamy do korzystania z Portalu Pacjenta, gdzie istnieje możliwość obejrzenia grafików prezentujących aktualnie dostępne terminy wizyt lekarskich.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności