Powiększ czcionkę:

Drukuj
Grupa LUX MED > Kariera

Nagrody

Jesteśmy dumni, że nasze działania zostają doceniane przez różne środowiska, a przede wszystkim przez naszych pracowników, dlatego chętnie chwalimy się nagrodami z zakresu Human Resources, jakie zostają nam przyznane.

Pracodawca Godny Zaufania 2018

Pracodawca Godny ZaufaniaGrupa LUX MED została doceniona za projekty edukacyjne dla Pracowników tytułem „Pracodawca Godny Zaufania". Otrzymaliśmy to wyróżnienie m.in. za organizowanie szkoleń z pierwszej pomocy, zajęć językowych, kursów dla pielęgniarek i położnych, e-szkoleń oraz programów rozwojowych, np. wzmacniających kompetencje menadżerskie i obsługowe naszych pracowników.
„Pracodawca Godny Zaufania" to inicjatywa Krajowej Izby Gospodarczej i Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska". Podstawowym celem Konkursu jest promowanie wśród pracodawców odpowiedzialnej, zgodnej z normami europejskimi polityki pracowniczej i polityki socjalnej. Konkurs odbył się pod honorowym patronatem Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Ministerstwa Energii.

Solidny Pracodawca Roku 2017

Solidny Pracodawca Roku 2017

Drugi rok z rzędu LUX MED cieszy się z tytułu „Solidny Pracodawca Roku". Kapituła Konkursowa doceniła nas m.in. za rzetelne przestrzeganie prawa pracy, terminowość, warunki socjalne, programy HR-owe oraz politykę personalną nastawioną na rozwój pracowników, a także działania prospołeczne.
Ta nagroda to dla nas powód do dumy, ale też wielkie zobowiązanie wobec 14 500 osób zatrudnionych w naszej Grupie. Chcemy nie tylko utrzymać wysokie standardy HR, ale też systematycznie rozszerzać nasze działania na rzecz pracowników. Warto dołączyć do zespołu LUX MED i związać z nami swoją przyszłość zawodową!



AON Najlepszy Pracodawca 2016

Program Najlepsi Pracodawcy to badanie identyfikujące firmy, które tworzą wyjątkowe środowiska pracy. Najlepsi Pracodawcy wyróżniają się skutecznym przywództwem, kulturą osiągania wysokich wyników, atrakcyjną marką pracodawcy, ale przede wszystkim ponadprzeciętnym zaangażowaniem pracowników, co pozwala osiągać lepsze wyniki binzesowe. Tytuł Najlepszego Pracodawcy w kategorii powyżej 1000 pracowników otrzymaliśmy w 2015 oraz 2016 roku.


Lider HR
Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR 2016

Program z obszaru Human Resources adresowany do firm prowadzących swoją działalność na terenie Polski. Nagrody przyznawane są przedsiębiorstwom, które przestrzegają prawa pracy oraz przepisów BHP, starają się nieustannie podnosić kwalifikacje swoich pracowników, dbają o dynamikę rozwoju kadry i zatrudnienia, posiadają systemy motywacyjne, mają dobrą reputację oraz dbają o społeczną odpowiedzialność biznesu. Nagroda została nam przyznana w 2016 roku.



Solidny PracodawcaSolidny Pracodawca Roku 2016

Tytuł Solidny Pracodawca Roku 2016 zostaje przyznawany na podstawie następujących kryteriów: ścieżki karier, dbałość o rozwój pracowników, systemy motywacyjne, przestrzeganie prawa pracy oraz terminowość wypłat wynagrodzeń. LUX MED spełnił wszystkie kryteria, a dodatkowo doceniono nasze programy prozdrowotne "W stronę zdrowia" oraz inicjatywę wydania książeczki "Bajki na zdrowie" z bajkami dla dzieci pracowników, napisanych przez samych pracowników.



W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności