Powiększ czcionkę:

Drukuj
Grupa LUX MED > Kariera

Akademie Grupy LUX MED

Najlepszy Pracodawca

Nasi pracownicy stale poszerzają swoją wiedzę i doskonalą kwalifikacje, uczestnicząc w różnego rodzaju konferencjach i szkoleniach. Akademie Grupy to doskonała okazja do bezpośredniej wymiany doświadczeń i integracji pracowników z całej Polski. 

Akademie Grupy LUX MED


Akademia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej

- to szkolenia dla lekarzy Grupy LUX MED z całej Polski, prowadzone w formie konferencji, wykładów oraz prezentacji prowadzonych przez naszych specjalistów oraz partnerów biznesowych.

Akademia Pielęgniarek i Położnych

- szkolenia dla pielęgniarek, położnych, asystentek stomatologicznych i ratowników medycznych. To również szkolenia certyfikowane dla pielęgniarek - w Warszawie prowadzimy certyfikowane szkolenia EKG oraz szczepień dla pielęgniarek. Planujemy stałe poszerzanie naszej działalności edukacyjnej o nowe tematy i zasięg działania.

Akademia Ratownictwa

- program Akademii obejmuje szkolenia adresowane do poszczególnych grup zawodowych Grupy LUX MED: lekarzy, lekarzy dentystów, pielęgniarek, położnych, asystentek stomatologicznych, techników, rehabilitantów, pracowników obsługi klienta oraz pracowników administracji. Szkolenia oparte są na najnowszych standardach medycznych z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu dydaktycznego m.in. fantomów umożliwiających szkolenie w pełnym i rozszerzonym zakresie podstawowych czynności ratujących życie.

Akademia Działu Obsługi Pacjenta

- to szkolenia dla pracowników recepcji w naszych placówkach. Szkolenia opierają się na aktualnej wiedzy oraz koncentrują się na najnowszych trendach w obsłudze Pacjenta.

Akademia Przywództwa

- szkolenia przygotowane z myślą o kadrze menedżerskiej. Dzięki Akademii menedżerowie z Grupy LUX MED podnoszą swoje kompetencje przywódcze i rozwijają swoje umiejętności. Zapewniamy szkolenia z najlepszymi specjalistami z branży, dyskutujemy o kluczowych aspektach pracy menedżera oraz wypracowujemy rozwiązania ułatwiające pracę naszej kadrze.XIV Akademia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej

VJKDZmUVUfI


W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności