Powiększ czcionkę:

Drukuj
Grupa LUX MED > Kariera

Poznaj nas!

Kariera w Grupie LUX MEDLekarze, personel medyczny, pracownicy wielu Departamentów - już 14 500 osób zatrudnionych w Grupie LUX MED każdego dnia z zaangażowaniem pracuje na rzecz poprawy zdrowia naszych Pacjentów i ich satysfakcji ze świadczonych przez nas usług.

Dzięki ponad 26-letniemu doświadczeniu możemy się dziś pochwalić pozycją lidera prywatnych usług medycznych w Polsce - zaufało nam ponad 1 900 000 Pacjentów, którzy korzystają z pomocy specjalistów w ponad 200 placówkach należących do Grupy LUX MED oraz sieci ponad 1600 placówek, z którymi współpracujemy.

Jesteśmy częścią grupy Bupa, która działa jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym święcie. Dzięki dołączeniu do międzynarodowej organizacji poznajemy dobre praktyki oraz rozwiązania znajdujące zastosowanie w innych krajach i uczestniczymy w wielokulturowych projektach.


Standardy działań wszystkich pracowników Bupa na całym świecie wyznaczają następujące wartości:

Wartości Bupa


Nasz dzień w pracy. Poznaj nas i nasze wartości!

VBCUFU0KLDE

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności