Powiększ czcionkę:

Drukuj
Grupa LUX MED > Biuro prasowe

Rezerwacja wizyty przez smartfona

Grupa LUX MED uruchomiła właśnie wersję mobilną e-rezerwacji, czyli platformy internetowej umożliwiającej m.in. umawianie wizyt lekarskich online. Pacjenci mogą teraz rezerwować wizyty z dowolnego miejsca za pomocą smartfonów.

Wersja mobilna e-rezerwacji dostępna jest pod adresem m.grupaluxmed.pl, a także na stronie www.luxmed.pl po przejściu do sekcji e-rezerwacja za pomocą smartfona. Użytkownik wersji mobilnej ma możliwość sprawdzenia grafiku pracy lekarzy i rezerwacji wizyty u dowolnego specjalisty, a także podglądu historii poprzednich wizyt, odwołania wcześniejszych rezerwacji, czy sprawdzenia listy zarezerwowanych konsultacji.

Uruchomienie wersji mobilnej strony internetowej wynika z rosnącej popularności interaktywnych narzędzi komunikacyjnych wśród pacjentów. Już co trzeci pacjent Grupy LUX MED rezerwuje wizytę za pośrednictwem Internetu. To kolejne nowatorskie na rynku opieki medycznej rozwiązanie wykorzystane przez LUX MED. W minionym roku Grupa jako pierwsza sieć medyczna w Polsce wdrożyła na tak dużą skalę e-podpis - funkcjonalność, która umożliwia w pełni elektroniczne zarządzanie dokumentacją medyczną pacjentów.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności