Powiększ czcionkę:

Drukuj
Grupa LUX MED > Biuro prasowe

Nowe Plany Opieki Medycznej LUX MED dla klientów indywidualnych

Do oferty LUX MED zostało wprowadzonych 11 nowych Planów Opieki Medycznej - innowacyjnych produktów dostosowanych do różnych oczekiwań klientów indywidualnych.

Nowe Plany łączą niezbędne konsultacje lekarskie oraz badania laboratoryjne i diagnostyczne z profilaktyką zdrowotną. Usługi wykonywane są w centrach medycznych LUX MED i Medycyny Rodzinnej. Wśród propozycji dla dzieci, dorosłych oraz seniorów są zarówno produkty oparte o system współpłacenia, jak i abonamenty w pełni przedpłacone z dodatkowym dostępem do sieci placówek współpracujących.
Szeroki wybór Planów umożliwi każdemu odnalezienie propozycji dostosowanej do potrzeb.

  • Morelka, Brzoskwinia oraz Mango zostały stworzone specjalnie z myślą o dzieciach.
  • Klon, dedykowany osobom od 18. roku życia bez górnej granicy wiekowej, umożliwia korzystanie z wizyty u wybranego specjalisty oraz wykonanie podstawowych badań diagnostycznych;
  • Akacja, Brzoza i Dąb to zróżnicowane oferty opieki medycznej dla osób dorosłych, pomiędzy 18. a 65. rokiem życia;
  • Sosna, Jodła oraz Cyprys zaspokajają szczególne wymagania osób starszych po 65. roku życia.

Dla pacjentów, którzy wcześniej korzystali z abonamentów pracowniczych w Grupie LUX MED, wprowadzony został Plan Opieki Medycznej Olcha, który umożliwia zapewnienie całej rodzinie ciągłości opieki u dotychczasowych specjalistów.
Jednocześnie, wszystkie usługi nieobjęte Planami dostępne są z atrakcyjnymi rabatami.

Zakup wybranego Planu jest możliwy telefonicznie lub poprzez stronę internetową dzięki bezpiecznemu systemowi opłat. Korzystanie z usług można rozpocząć już następnego dnia roboczego po dokonaniu płatności.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności