Powiększ czcionkę:

Drukuj
Grupa LUX MED > Biuro prasowe

Nowe, kompleksowe centrum medyczne w Poznaniu

11.01.2016 r.

Już w styczniu przy ul. Ułańskiej 7 w Poznaniu uruchomione zostanie nowe centrum medyczne PROFEMED. Będzie to kompleksowa placówka świadcząca usługi z zakresu specjalistyki, stomatologii, medycyny estetycznej, a także rehabilitacji. PROFEMED oferuje usługi komercyjne i został stworzony z myślą o osobach nieposiadających abonamentu medycznego. Placówka jest częścią Grupy LUX MED, która ma pod swoją opieką 1,6 mln pacjentów w całym kraju.

Nowa centrum medyczne PROFEMED zlokalizowane jest na terenie kompleksu City Park przy ulicy Ułańskiej w Poznaniu. Na powierzchni 933 m2 działało będzie ponad 20 gabinetów medycznych, w których na pacjentów czekają m.in. audiolodzy, chirurdzy ogólni i naczyniowi, dermatolodzy, diabetolodzy, endokrynolodzy, gastroenterolodzy, ginekolodzy, hepatolodzy, kardiolodzy, laryngolodzy, ortopedzi, neurolodzy, pediatrzy, radiolodzy, reumatolodzy, rehabilitanci, seksuolodzy, stomatolodzy, urolodzy, lekarze medycyny estetycznej, zakaźnej  i podróży, a także ortodonci. Zespół PROFEMED to wielu lekarzy o drugim stopniu specjalizacji, a nawet profesorów. Placówka będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20.

W poznańskim PROFEMED można szybko skorzystać z pomocy lekarzy rzadziej spotykanych specjalizacji medycznych, jak również wykonać mniej popularne zabiegi. Na przykład w ofercie centrum medycznego jest rehabilitacja niemowląt NDT Bobath, której celem jest przygotowanie dziecka z zaburzeniami ruchowymi do samodzielnego funkcjonowania. Dla osób dbających o wygląd zewnętrzny przygotowana została natomiast szeroka oferta zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii.

Centrum medyczne PROFEMED
ul. Ułańska 7, 60-748 Poznań
tel: 61 62 87 500 lub 22 33 22 844
e-mail: cc_profemed@luxmed.pl


W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności