Powiększ czcionkę:

Drukuj
Grupa LUX MED > Biuro prasowe

Nowe centrum medyczne na warszawskiej Ochocie

Warszawa, 14.07.2011

Grupa LUX MED powiększyła sieć o nowe centrum medyczne. Jest to już kolejna, 33 placówka znajdująca się na terenie Warszawy, tym razem ułatwiająca dostęp do opieki medycznej mieszkańcom dzielnicy Ochota.

W centrum medycznym, mieszczącym się przy ulicy 17 Stycznia 39, pacjenci mogą skorzystać z porady wielu specjalistów, m.in. z zakresu dermatologii, endokrynologii, ortopedii, kardiologii, chirurgii, a także internistów i psychiatrów. W placówce można wykonać również badania diagnostyczne. Konsultacje lekarskie odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Dodatkowymi atutami centrum medycznego są: bezpłatny parking, przygotowany specjalnie dla pacjentów oraz dogodne połączenie komunikacją miejską. Tak jak we wszystkich placówkach Grupy, także i w tej pacjenci mogą rezerwować wizyty online - poprzez stronę www, jak również telefonicznie. Szczegółowe informacje dostępne są na www.luxmed.pl.

Otwarcie placówki to efekt naszych obserwacji, z których wynikało, że w tej części Warszawy jest duże zapotrzebowanie na prywatną opiekę medyczną. Docelowo do dyspozycji pacjentów będą oddane 23 gabinety na powierzchni ponad 900 metrów kwadratowych. Obecnie w skład Grupy wchodzą już 72 placówki własne. Wszystkie nasze centra charakteryzują się wysokim standardem obsługi oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Plany inwestycyjne Grupy są systematycznie dostosowywane do potrzeb pacjentów z myślą o zapewnieniu im jak najlepszej dostępności naszych usług. Cały czas rozwijamy sieć placówek i realizujemy kolejne etapy prac nad drugim, tym razem wieloprofilowym szpitalem. Jednocześnie wprowadzamy innowacyjne rozwiązania informatyczne, które mają na celu m.in. usprawnianie obsługi naszych pacjentów" - mówi Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy LUX MED.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności