Powiększ czcionkę:

Drukuj
Grupa LUX MED > Biuro prasowe

Nowa placówka Grupy LUX MED w Elblągu

Pacjenci mogą już korzystać z nowoczesnego Centrum Medycznego LUX MED w Elblągu. Jest to pierwsza placówka Grupy w tym mieście i już 119 w kraju. Centrum medyczne zlokalizowane jest przy ul. Stoczniowej 2.

W LUX MED na pacjentów czekają lekarze następujących specjalności: lekarze rodzinni, laryngolodzy, neurolodzy, okuliści oraz lekarze medycyny pracy. Teraz mieszkańcy Elbląga mają łatwiejszy i szybszy dostęp do opieki medycznej na najwyższym poziomie. Na miejscu można także wykonać szczepienia, badania diagnostyczne i laboratoryjne, m.in. EKG i spirometrię.

„Od lat jesteśmy obecni w największych miastach Polski, a teraz pojawiamy się w miastach średniej wielkości. Elbląg jest jednym z pierwszych miast o takiej populacji, w których otworzyliśmy centrum medyczne. Jestem przekonana, że nasza obecność znacząco poprawi dostęp do wysokiej jakości usług medycznych w Elblągu" - mówi Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy LUX MED.

Pacjenci elbląskiej placówki korzystają z wszelkich udogodnień, które Grupa LUX MED oferuje w całej Polsce. Wśród nich są m.in. całodobowa infolinia, przypominanie o wizycie poprzez SMS i Telefoniczna Informacja Medyczna. Pacjenci mogą również rezerwować wizyty i sprawdzać wyniki badań laboratoryjnych online - także na urządzeniach mobilnych.

Placówka i gabinet zabiegowy są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 19:00. Natomiast pobieranie materiałów do analiz laboratoryjnych odbywa się w godzinach 7.30 - 10:30.

LUX MED zaprasza swoich pacjentów także do placówek partnerskich w Elblągu, gdzie dostępni są lekarze innych specjalności oraz można wykonać badania diagnostyczne. Rezerwacje i realizacje usług koordynuje CM LUX MED.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności