Powiększ czcionkę:

Drukuj
Grupa LUX MED > Biuro prasowe

LUX MED zdobywcą Wektora 25-lecia

6.02.2018 r.

Grupa LUX MED została wyróżniona nagrodą Wektora 25-lecia. Wektory przyznawane są przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej od 2002 roku osobom oraz podmiotom, które swoją działalnością i postawą wyznaczają kierunki godne naśladowania.

Andrzej Malinowski, Prezydent Pracodawców RP wręczył nagrodę Annie Rulkiewicz, Prezes Grupy LUX MED podczas Balu Pracodawców, który odbył się 13 stycznia br. Kapituła konkursu, w której skład wchodzą laureaci z lat ubiegłych doceniła tych, którzy przecierają szlaki przedsiębiorcom i pracodawcom, wskazując nowatorskie rozwiązania i koncepcje szczególnie istotne dla polskiej gospodarki, a także przyczyniają się do rozwoju społecznego. - Nagrody Wektorów trafiają do osób wybitnych - powiedział Prezydent Pracodawców RP. - Tych, którzy wyjątkowo przysłużyli się polskiej gospodarce. Którzy swoją działalnością wyznaczyli godne naśladowania standardy albo wypracowali nowatorskie rozwiązania gospodarcze lub społeczne - podkreślił Andrzej Malinowski.

Grupa LUX MED została nagrodzona Wektorem 25-lecia „za 25 lat działalności opartej na założeniu, że w leczeniu dobro Pacjenta jest priorytetem, a inwestycja w jakość leczenia jest opłacalna dla wszystkich\".

- Pod naszą opieką znajduje się już prawie 2 miliony pacjentów, na których zaufanie pracujemy od 25 lat. Nasz sukces nie byłby możliwy bez pasji i codziennego zaangażowania 14 tysięcy naszych pracowników. Dzięki nim konsekwentnie realizujemy naszą strategię rozwoju, wyznaczamy trendy i standardy na polskim rynku usług medycznych. A wszystko właśnie po to, aby jak najlepiej zadbać o dobro naszych pacjentów - mówi Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy LUX MED.

Prestiżowe nagrody trafiły tym razem do 12 laureatów - osobistości oraz instytucji, które w ubiegłym roku osiągnęły szczególnie znaczące sukcesy lub zaważyły na rozwoju polskiej gospodarki. Laureatem Super Wektora 2017 został Premier Mateusz Morawiecki.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności