Powiększ czcionkę:

Drukuj
Grupa LUX MED > Biuro prasowe

LUX MED partnerem medycznym tegorocznego Półmaratonu Warszawskiego

LUX MED zapewni zabezpieczenie medyczne dla uczestników tegorocznej edycji Półmaratonu Warszawskiego. Uczestnicy imprezy będą pod opieką zespołów specjalistycznych i ratowniczych LUX MED na całej trasie biegu.

Z kolei w dniach 28-29 marca na terenie galerii Stadionu Narodowego dla wszystkich chętnych osób zostanie udostępniony punkt konsultacyjny LUX MED, gdzie będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji i podstawowych badań profilaktycznych.

Zainteresowane osoby będą mogły zasięgnąć porad fizjoterapeuty w zakresie bezpiecznego uprawiania sportu, a ponadto pod okiem specjalistów wykonać analizę składu ciała oraz pomiary poziomu glukozy, cholesterolu i ciśnienia tętniczego.

Grupa LUX MED systematycznie angażuje się w przedsięwzięcia mające na celu promowanie bezpiecznego uprawiania sportu wśród Polaków. W tym roku już po raz kolejny zaangażowana jest we współpracę z Fundacją Maraton Warszawski. W sierpniu będzie także partnerem medycznym Herbalife Triathlon Gdynia, w którym wystartuje około 2,5 tysiąca sportowców z całego świata.W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności