Powiększ czcionkę:

Drukuj
Grupa LUX MED > Biuro prasowe

LUX MED otworzył w Warszawie nową pracownię rezonansu magnetycznego

3.07.2017

Nowa pracownia - zlokalizowana na terenie Centrum Medycznego LUX MED przy ul. 1 Sierpnia 8 w Warszawie - wyposażona jest w wysokopolowy aparat Siemens Avanto o sile pola magnetycznego 1,5 Tesli. Będzie on wykorzystywany do badań głowy, szyi, kręgosłupa, jamy brzusznej, miednicy mniejszej, badań naczyniowych (angiografii), cholangiografii (MRCP), układu kostno-stawowego oraz tkanek miękkich.

Centrum Medyczne Wiśniowy Business Park, w którym mieści się nowa pracownia, jest największą w Polsce placówką LUX MED. Pacjenci mają do dyspozycji 50 gabinetów konsultacyjnych, zabiegowych i diagnostyczno-zabiegowych na powierzchni blisko 3000 m2.

Wizytę w pracowni można umówić pod numerem 22 880 90 80 lub 22 276 24 40. Wydawanie wyników badań odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności