Powiększ czcionkę:

Drukuj
Grupa LUX MED > Biuro prasowe

Kolejna placówka LUX MED w Krakowie

Warszawa, 17.09.2009 r.

W pierwszych dniach września uruchomiona została druga placówka LUX MED w Krakowie. W nowym centrum medycznym, przy ul. Mehoffera 10, na powierzchni ok. 1100 m2 mieści się 27 gabinetów konsultacyjnych oraz zabiegowych.

W nowej pełnoprofilowej poradni konsultacji medycznych udzielają specjaliści w zakresie: alergologii, chirurgii (w tym dziecięcej i plastycznej), dermatologii, diabetologii, endokrynologii, ginekologii, hematologii, interny, kardiologii, laryngologii, audiologii, specjaliści medycyny pracy, neurologii, okulistyki, pulmonologii (również dziecięcej), reumatologii, stomatologii oraz urologii.

Pacjenci placówki mogą korzystać z pełnego zakresu usług rehabilitacyjnych, zabiegów chirurgicznych w znieczuleniu miejscowym (m.in. drobnych zabiegów chirurgii plastycznej, drobnych zabiegów ortopedycznych, w tym z zakresu chirurgii ręki np. leczenia zespołu cieśni nadgarstka), ginekologicznej i dermatologicznej krioterapii miejscowej oraz leczenia żylaków odbytu metodą HEMORON. W poradni mieszczą się kompleksowo wyposażone gabinety stomatologiczne umożliwiające leczenie zachowawcze, chirurgiczne oraz ortodontyczne. Placówka dysponuje również sprzętem do wykonywania badań kolposkopowych, rektoskopowych, audiometrycznych oraz USG w pełnym zakresie.

Centrum Medyczne LUX MED przy ulicy Mehoffera 10 przyjmuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 20.00. Pobrania krwi wykonywane są między 7.30 a 12.00.

Ostatnie miesiące były dla Grupy LUX MED czasem intensywnego rozwoju i wzmożonej pracy. Wprowadzenie zintegrowanego systemu informatycznego we wszystkich placówkach Grupy, połączenie spółek LUX MED i CM LIM czy otwarcia kolejnych centrów medycznych, to tylko niektóre z wielu projektów, które zrealizowaliśmy z powodzeniem. Nie zamierzamy jednak spocząć na laurach - oprócz nowej placówki w Krakowie, w najbliższym czasie planujemy uruchomienie kolejnych centrów medycznych LUX MED w Poznaniu, Warszawie, Gdyni, Gdańsku i Lublinie oraz rozbudowę istniejących już poradni CM LIM i LUX MED w Poznaniu. Równocześnie pracujemy nad szpitalem chirurgii jednego dnia, który zostanie otwarty w Warszawie w pierwszej połowie przyszłego roku. Poprzez dynamiczny rozwój sieci placówek oraz pogłębianie zakresu świadczonych usług, staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, tak aby mogli się cieszyć coraz łatwiej dostępną i jeszcze bardziej kompleksową opieką medyczną." - przekonuje Anna Rulkiewicz-Kaczyńska, Prezes Grupy LUX MED i CM LIM.W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności