Powiększ czcionkę:

Drukuj
Grupa LUX MED > Biuro prasowe

Dziesiąta placówka Centrum Medycznego LIM w Warszawie

Warszawa, 20.08.2009 r.

W ostatnich dniach rozpoczęła działalność nowa poradnia Centrum Medycznego LIM przy ul. Bobrowieckiej w Warszawie. Placówka o powierzchni ok. 1000 m2, dysponująca 22 gabinetami konsultacyjnymi i zabiegowymi - oferuje pełen zakres usług medycznych.

Pacjenci mogą w niej korzystać z fachowej pomocy lekarzy licznych specjalności m.in. internistów, neurologów, stomatologów, laryngologów, ginekologów, okulistów, lekarzy medycyny rodzinnej oraz medycyny pracy. W placówce wykonywane są też badania audiometryczne, spirometryczne, USG, RTG stomatologiczne, EKG spoczynkowe oraz EEG.
Dziesiąte w Warszawie Centrum Medyczne LIM mieści się na parterze budynku „Mon Grand Plaisir" przy ul. Bobrowieckiej 1. Czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 20.00 oraz w soboty od 8.00 do 16.00. Pobrania krwi wykonywane są między 8.00 a 10.00. Do dyspozycji pacjentów jest również parking.

„Otwarcie kolejnego Centrum Medycznego LIM to przejaw konsekwentnego dążenia do zapewniania pacjentom jak najbardziej komfortowych warunków korzystania z naszych usług. W trosce o jak najlepszą dostępność opieki medycznej, Grupa LUX MED i CM LIM systematycznie inwestuje w rozwój sieci placówek. Już jesienią otwarta zostanie kolejna, duża, pełnoprofilowa placówka w Warszawie, tym razem pod marką LUX MED. Nowe centrum medyczne będzie się mieścić w Parku Postępu na Mokotowie. W planach mamy również uruchomienie centrów medycznych LUX MED w Krakowie, Poznaniu, Gdyni i Lublinie oraz rozbudowę istniejących już poradni CM LIM i LUX MED w Poznaniu. Równocześnie pracujemy nad szpitalem chirurgii jednego dnia, który zostanie otwarty w Warszawie w pierwszej połowie przyszłego roku." - informuje Anna Rulkiewicz-Kaczyńska, Prezes Grupy LUX MED i CM LIM.W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności