Powiększ czcionkę:

Drukuj
Grupa LUX MED > Biuro prasowe

Bezpłatne konsultacje chirurgii plastycznej piersi

Wiele kobiet przynajmniej raz w życiu pomyślało o operacji plastycznej swojego biustu. Tylko niewielka część decyduje się jednak poddać chirurgii korekcyjnej, często z powodu lęku, jaki towarzyszy planom związanym z operacją. Konsultacje z profesjonalistą są doskonałym rozwiązaniem. Zwłaszcza teraz, kiedy można je odbyć za darmo.

14 czerwca 2011 r. od godziny 15:00 każda pani zainteresowana tematyką chirurgii plastycznej piersi będzie mogła zaczerpnąć nieodpłatnej porady profesjonalisty w Szpitalu Grupy LUX MED, przy ul. Puławskiej 455 na warszawskim Ursynowie. Konsultacji będzie udzielać dr n.med. Małgorzata Chomicka-Janda, autorytet w dziedzinie chirurgii plastycznej piersi. Oczywiście same konsultacje nie obligują Pań do zabiegu, natomiast z pewnością pomogą rozwiać wątpliwości. Zgłoszenia będą przyjmowane do 12.06.2011 r. pod adresem mailowym aneta.pochec@luxmed.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.

W ofercie Szpitala są trzy metody powiększania piersi. Jedną z nich jest operacja biustu poprzez wczepienie implantów. Jej zaletą jest przede wszystkim trwałość efektów. Druga polega na przeszczepieniu własnej tkanki tłuszczowej. Po pobraniu odpowiedniej ilości i odpowiednim przygotowaniu, wszczepia się ją w piersi. Trzecia metoda to nieoperacyjne powiększenie biustu poprzez wstrzyknięcie preparatu Macrolane. Efekty zabiegu utrzymują się od kilku do kilkunastu miesięcy. Metoda ta jest doskonała dla pań, które nie są do końca przekonane co do długotrwałych zmian.
W najbliższym czasie planowane są kolejne bezpłatne konsultacje w Szpitalu Grupy LUX MED, również z lekarzami innych specjalności.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności