Powiększ czcionkę:

Drukuj
Grupa LUX MED > Biuro prasowe

Bezpłatne badania profilaktyczne podczas Maratonu Warszawskiego

Podczas 33. Maratonu Warszawskiego każdy zainteresowany będzie mógł skorzystać z nieodpłatnych badań profilaktycznych organizowanych przez Grupę LUX MED, która zadba też o zabezpieczenie medyczne wszystkich uczestników wydarzenia.

Grupa LUX MED, która jest partnerem medycznym zaplanowanego na 25. września 33. Maratonu Warszawskiego, m.in. przygotowała dla wszystkich chętnych możliwość odbycia darmowych badań profilaktycznych. W Miasteczku Maratońskim w Parku Agrykola od godziny 9 do 16 będzie można zmierzyć poziom glukozy i cholesterolu, czy przeanalizować skład ciała. Drugim obszarem działań Grupy będzie opieka medyczna nad uczestnikami wydarzenia. Zadba o nią ponad 20-osobowy personel medyczny i pomocniczy, w tym 6 zespołów ratownictwa medycznego, 2 zespoły „szybkiego reagowania", a także specjaliści stacjonujący w namiocie medycznym w okolicach mety Maratonu Warszawskiego.

Grupa LUX MED systematycznie angażuje się w opiekę nad organizatorami i uczestnikami licznych wydarzeń sportowych, kulturalnych i charytatywnych. Specjaliści Grypy LUX MED zabezpieczają imprezy w różnych dyscyplinach - kolarstwie, piłce nożnej, boksie, zapasach, żużlu, jeździectwie, narciarstwie, fitness, czy tenisie. Tour de Pologne, Międzynarodowy Turniej Tenisowy Kobiet J&S Cup, wyścigi kolarskie dookoła Mazowsza, Piknik Olimpijski PKOl, koncerty Rolling Stones i Andrea Bocelliego - to wydarzenia sportowe i kulturalne o zasięgu nie tylko ogólnopolskim, ale i międzynarodowym, podczas których Grupa LUX MED zapewniała opiekę medyczną. Z jej usług korzysta też klub sportowy Gwardia w zakresie zabezpieczenia meczów piłki nożnej, zapasów i walk bokserskich. Udziałem ekip medycznych Grupy LUX MED zainteresowani są także organizatorzy tak elitarnych dyscyplin jak golf czy windsurfing.

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności